ETAMINE DU LYS VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS - 1226
  • ETAMINE DU LYS VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS - 1226

  Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzeklis

  07000001227
  9,95 €

  Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzeklis  dabīgā veidā spēj izmazgāt drēbes pat aukstā ūdenī. Piemērots visa veida baltiem un krāsainiem audumiem mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā. Ekonomisks - pietiek 60 (180) mazgāšanas reizēm. 98,1% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzeklis piemērots visa veida baltiem un krāsainiem audumiem mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā. Turklāt mazgāšanas līdzeklis ir efektīvs arī zemās temperatūrās. Ekonomisks - ar vienu Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekļa iepakojumu pietiek 60 mazgāšanas reizēm. 98,1% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Līdzeklis satur 100% dabiskas apelsīnu, lavandīna un tējas koka ēteriskās eļļas. Satur arī linalool, tāpēc var izraisīt alerģisku reakciju. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (pudelīti un smidzinātāju šķirot atsevišķi). Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Ecocert kontrole.

   

  Kā lietot?

   

  1 korķītis/30 ml (devas uz 4,5 kg veļas)

  Viegli netīra veļa

  Vidēji netīra veļa

  Ļoti netīra veļa

  Mīksts ūdens ≤15°f

  25 ml

  30 ml

  75 ml

  Vidēji ciets ūdens

  30 ml

  50 ml

  100 ml

  Ciets ūdens ≥35°f

  50 ml

  75 ml

  125 ml

   Mazgājot nepilnu veļas mašīnu, Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekļa daudzumu samazināt uz pusi. Mazgājot ar rokām, lietot 25 ml līdzekļa.

  Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekli ieteicams lietot kopā ar Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar lavandas smaržu vai ar Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu!

   

  78 vienības:

  Sastāvdaļas:5–15% augu ziepes, mazāk nekā 5% nejonu un anjonu virsmas aktīvās vielas, konservants: potassium sorbate. Satur: aromātisko kompozīciju (limonene, linalool). Satur 100% dabiskas apelsīnu, lavandīna un tējas koka ēteriskās eļļas.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.