• -20%
Etamine Du Lys līdzeklis veļas mīkstināšanai ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu - 4445
  • Etamine Du Lys līdzeklis veļas mīkstināšanai ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu - 4445

Etamine du Lys līdzeklis veļas mīkstināšanai ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu

07000010762
18,50 €
14,80 € IETAUPI 20%

Izgatavots no 99% dabīgām izejvielām, un Etamine du Lys veļas mīkstinātājs ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu ir tikpat efektīvs kā konvencionālie līdzekļi. Tā lietošana nodrošina audumu maigumu un elastību, piešķir uzplaukušu ziedu smaržu, aizsargā audumu šķiedras, atvieglo gludināšanu, mazina elektrizēšanos. 40 lietošanas reizēm. Ecocert sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Nodrošina audumu maigumu un elastību, piešķir smaržu, aizsargā audumu šķiedras, atvieglo gludināšanu un ir gan cilvēkam, gan dabai maksimāli nekaitīgs - tāds ir mūsdienīgais Etamine du Lys veļas mīkstinātājs ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu. Turklāt veļas mīkstinātājs samazina mazgājamo līdzekļu nogulsnes uz auduma un mazina elektrizēšanos. Ar vienu Etamine du Lys veļas mīkstinātāja ar ķiršu ziedu un jasmīna smaržu iepakojumu pietiek 40 lietošanas reizēm. Satur limonēnu, tāpēc var izraisīt alerģisku reakciju. 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 0,04% organiskas. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām; otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); One Voice un Cruelty free sertificēts - nav testēts uz dzīvniekiem. Līdzeklis nesatur, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Mīkstas un liegi smaržojošas veļas iegūšanai veļas mašīnā pievienojiet 1 korķīti jeb 30 ml Etamine du Lys veļas mīkstinātāja ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu. Savukārt veļas žāvētājā var pievienot 15ml uz mitras lupatiņas.

Satur limonēnu - var izraisīt alerģisku reakciju. Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar ķiršu ziedu un jasmīna smaržu ieteicams lietot kopā ar jebkuru no iecienītiem Etamine du Lys līdzekļiem apģērba mazgāšanai. Ja vēlaties apģērbam piešķirt lavandas aromātu, izmēģiniet Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar lavandas smaržu!

Franču mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys zīmola sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Tīrīšanas līdzekļi ir izgatavoti videi draudzīgā ražotnē Francijas Ziemeļos. Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas - Ecocert sertificēti.

Etamine du Lys priekšrocības:

• Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas,

• Ražoti no atjaunojamiem resursiem – teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.

• Mazgājošās vielas iegūtas no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).

• Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.

• Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.

• Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.

• Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

Etamine du Lys nesatur:

• Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.

• Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).

• Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri ir vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu. Amonjaku.

• Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.

• Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.

• Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.

• Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi. Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.

51 vienības:

Sastāvdaļas:5-15 % : Cationic surfactants (palm kernel)., mazāk nekā 5% : 100% natural perfume (among which : cherry blossom, jasmine).*0,04% bioloģiskas izcelsmes sastāvdaļas99% dabīgas izcelsmes sastāvdaļas

JUMS VARĒTU PATIKT