Etamine Du Lys līdzeklis veļas mazgāšanai ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu - 4444
  • Etamine Du Lys līdzeklis veļas mazgāšanai ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu - 4444

  Etamine du Lys līdzeklis veļas mazgāšanai ar ķiršu ziedu un jasmīnu smaržu

  07000010761
  21,95 €

  Aromātisks Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzeklis ar ķiršu ziediem un jasmīnu dabīgā veidā spēj izmazgāt drēbes pat aukstā ūdenī. Piemērots visa veida baltiem un krāsainiem audumiem mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā. Mazgājošās bāze – virsmaktīvā viela ir veidota no kviešu, kokosa augļu, palmu kodolu un kukurūzas, iegūtas ilgtspējīgā veidā. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzeklis piemērots visa veida baltiem un krāsainiem audumiem mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā. Turklāt mazgāšanas līdzeklis ir efektīvs arī zemās temperatūrās. Ekonomisks - ar vienu Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekļa iepakojumu pietiek 180 mazgāšanas reizēm. 96.5% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 0,04% organiskas. Līdzeklis satur 100% dabiskas ķiršu ziedu un jasmīna ēteriskās eļļas. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (pudelīti un smidzinātāju šķirot atsevišķi). One Voice un Cruelty free sertificēts - nav testēts uz dzīvniekiem. Ecocert kontrole.

  Kā lietot?

  1 korķītis/30 ml (devas uz 4,5 kg veļas)

                                  Viegli netīra veļa    Vidēji netīra veļa    Ļoti netīra veļa

  Mīksts ūdens ≤15°f               25 ml               30 ml                  75 ml

  Vidēji ciets ūdens                  30 ml               50 ml                100 ml

  Ciets ūdens ≥35°f                 50 ml                75 ml               125 ml

  Mazgājot nepilnu veļas mašīnu, Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekļa daudzumu samazināt uz pusi. Mazgājot ar rokām, lietot 25 ml līdzekļa uz 5l ūdens.

  Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekli ar ķiršu ziedu un jasmīnu ieteicams lietot kopā ar Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar ķiršu ziedu un jasmīna smaržu vai ar Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar lavandas aromātu!

  Franču mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys zīmola sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Tīrīšanas līdzekļi ir izgatavoti videi draudzīgā ražotnē Francijas Ziemeļos. Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas - Ecocert sertificēti.

  Etamine du Lys priekšrocības:

  • Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas, • Ražoti no atjaunojamiem resursiem – teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.

  • Mazgājošās vielas iegūtas no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).

  • Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.

  • Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.

  • Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.

  • Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

  Etamine du Lys nesatur:

  • Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.

  • Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).

  • Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri ir vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu. Amonjaku.

  • Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.

  • Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.

  • Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.

  • Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi. Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15%: Soap (colza, coco, lin), mazāk nekā 5%: Non-ionic surfactants (wheat, corn, palm, coco), anionic surfactant (coco, palm), potassium sorbate, 100% natural perfume (among which: cherry blossom, jasmine).96.5% dabīgas izcelsmes sastāvdaļas*0.04% bioloģiskas izcelsmes sastāvdaļas
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT