ETAMINE DU LYS IZSMIDZINĀMS TRAIPU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI - 1232
  • ETAMINE DU LYS IZSMIDZINĀMS TRAIPU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI - 1232

  Etamine du Lys izsmidzināms traipu tīrīšanas līdzeklis veļai

  07000001243
  4,95 €

  Etamine du Lys izsmidzināmais traipu tīrīšanas līdzeklis veļai piemērots dažādu traipu tīrīšanai, piemēram, asinīm, dubļiem, zālei, pienam, olām, augļiem un citiem grūti tīrāmiem krāsainajiem traipiem. Turklāt iedarbīgais līdzeklis piemērots jebkuriem noturīgas krāsas audumiem, izņemot smalkiem, delikātiem audumiem. Līdzeklis ir ērti lietojams – izsmidziniet tieši uz traipa. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Pārsteidzoši efektīvs un ērti lietojams - izsmidziniet tieši uz traipa! Etamine du Lys izsmidzināmais traipu tīrīšanas līdzeklis veļai ir perfekti piemerots tādiem traipiem kā augļi, vīns, tinte un zāle. Turklāt iedarbīgais līdzeklis piemērots jebkuriem noturīgas krāsas audumiem. Nav ieteicams smalkiem, delikātiem audumiem. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām. Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (pudelīti un smidzinātāju šķirot atsevišķi). Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Etamine du Lys izsmidzināmais traipu tīrīšanas līdzeklis veļai satur enzīmus (ĢMO brīvi), konservantus (sodium hydroxymethylglycinate) un smaržvielas. Satur limonene, tāpēc var izraisīt alerģisku reakciju. Ecocert kontrole.

  Kā lietot?

  Samitriniet traipu, izsmidziniet uz tā Etamine du Lys izsmidzināmo traipu tīrīšanas līdzekli veļai, līdz audums piesūcināts, ļaujiet iedarboties 5-10 minūtes. Tad mazgājiet veļu ar rokām vai veļas mašīnā, izmantojot Etamine du Lys veļas mazgāšanas līdzekli vai Etamine du Lys veļas pulveri baltam un noturīgas krāsas apģērbam. Delikātiem un krāsainiem audumiem vispirms veiciet pārbaudi mazāk redzamā vietā.

  Uzliesmojošs. Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Papildus Etamine du Lys izsmidzināmam traipu tīrīšanas līdzeklim veļai grūti iztīrāmiem traipiem lietojiet Etamine du Lys balinošās un traipus tīrošās tabletes, ko ērti var pievienot veļas mašīnas bundulī.

  12 vienības:

  Sastāvdaļas:15-30% spirts, 5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvās vielas.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.