ETAMINE DU LYS HIPOALERGĒNS VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS - 1224
  • ETAMINE DU LYS HIPOALERGĒNS VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS - 1224

  Etamine du Lys hipoalergēns veļas mazgāšanas līdzeklis

  07000001214
  15,95 €

  Etamine du Lys hipoalergēns veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajām veļas mazgāšanas mašīnām un mazgāšanai ar rokām. Ekonomisks - ar vienu iepakojumu pietiks 44 mazgāšanas reizēm. Teicami piemērots mazuļu apģērba mazgāšanai, kā arī cilvēkiem ar jutīgu ādu. Mazgāšanas līdzekļa sastāvs ar maigu hipoalerģisku formulu bez naftas pārstrādes vielām, ar organisku kumelīšu ziedūdeni. Ecocert kontrole

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Maiga hipoalerģiska formula bez naftas pārstrādes vielām, ar organisku kumelīšu ziedūdeni. Etamine du Lys hipoalergēnais veļas mazgāšanas līdzeklis ir izstrādāts, lai minimizētu alerģisku reakciju risku cilvēkiem ar jutīgu ādu, tāpēc ir ideāli piemērots arī mazuļu apģērba mazgāšanai. Mazgāšanas līdzeklis ir efektīvs pat zemās temperatūrās, tas saudzē audumu krāsas. Piemērots gan mazgāšanai ar rokām, gan veļas mašīnā. Ar vienu Etamine du Lys hipoalergēnā veļas mazgāšanas līdzekļa iepakojumu pietiek 44 mazgāšanas reizēm. 100% dabīgas smaržvielas. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām, otrreiz pārstrādājams iepakojums (pudelīti un smidzinātāju šķirot atsevišķi). Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Ecocert kontrole.

  Kā lietot?

  Mazgāšanai veļas mašīnā: atkarībā no apģērba netīrības un ūdens cietības pakāpes, lietojiet 30 ml - 60 ml (1 korķīša tilpums ir 30 ml) Etamine du Lys hipoalergēnā veļas mazgāšanas līdzekļa. Mazgājiet bez priekšmazgāšanas cikla. Mazgāšanai ar rokām: lietojiet 15 ml līdzekļa uz 5 l ūdens.

  Padoms

  Žilbinošam baltumam ne vienmēr vajadzīgs balinātājs – vienkārši mazgājiet balto veļu atsevišķi no krāsainās, savukārt, lai notīrītu ieēdušos traipus, apstrādājiet tos ar līdzekli un atstājiet iedarboties uz kādu laiciņu. Vienmēr ievērojiet norādīto līdzekļa dozēšanu, lai lieki nenoslogotu notekūdeņus un taupītu naudu. Izvēloties devas, ņemiet vērā ūdens cietību, kā arī veļas vai trauku daudzumu mašīnā un to netīrības pakāpi.

   

  113 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% ziepes. Satur konservantus (sodium hydroxymethylglycinate), aromātisko kompozīciju. 5% organisks kumelīšu ziedūdens.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.