• -20%
ATTITUDE VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS AR SAVVAĻAS ZIEDU SMARŽU - 1307
  • ATTITUDE VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS AR SAVVAĻAS ZIEDU SMARŽU - 1307

Attitude veļas mīkstinātājs ar savvaļas ziedu smaržu

07000000247
7,95 €
6,36 € IETAUPI 20%

Hipoalergēnais Attitude veļas mīkstinātājs ar savvaļas ziedu smaržu padara drēbes mīkstas, jo mīkstas un piešķir tām tīkamu dabīgo ziedu aromātu. Ar vienu veļas mīkstinātāja iepakojumu pietiek 40 lietošanas reizēm. Augsta efektivitāte, izstrādāts lietošanai aukstā ūdenī, EcoLogo sertificēts. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Tu vēlies visu to pašu labāko sev un savai ģimenei. Un mēs to saprotam. Hipoalergēnais Attitude veļas mīkstinātājs ar savvaļas ziedu smaržu ir droša alternatīva ķīmiskiem veļas mīkstinātājiem. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami mazgāšanas līdzekļu sastāvā. Pat ja šīs ķimikālijas legāli ir atļauts peivienot veļas mīkstinātājiem, mēs tomēr nedomājam, ka jūs tās vēlaties savās mājās. Attitude veļas mīkstinātājs ar savvaļas ziedu smaržu padara drēbes mīkstas, jo mīkstas un piešķir tām tīkamu dabīgo ziedu aromātu. Ar vienu veļas mīkstinātāja iepakojumu pietiek 40 lietošanas reizēm. Augsta efektivitāte. Izstrādāts lietošanai aukstā ūdenī, EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls, piemērots septisko tvertņu sistēmām.

Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

Kā lietot?

Ja mīkstināmais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mīkstināmais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 2/3 vāciņu jeb 30 ml uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu.

Vienmēr mazgā drēbes atbilstoši ražotāja norādijumiem. Dozē mazgājamos līdzekļus, kā norādīts.

Padoms

Ja Tev patīk Attitude veļas mīkstinātājs ar savvaļas ziedu smaržu, patiks arī tās pašas sērijas Attitude mazgāšanas līdzeklis veļai ar savvaļas ziedu smaržu. Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

122 vienības:

Sastāvdaļas:Katjonu virsmaktīvās vielas 5-15%, dabīgas izcelsmes smaržvielas mazāk nekā 5%.
Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju "Zemes diena", lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.Attitude veļas mazgāšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu, savas ģimenes un mazuļa veļu mazgāt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude veļas mazgāšanas līdzekļiem: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm; Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar savvaļas ziedu smaržu; Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai.
Vegānisks: