ATTITUDE IZSMIDZINĀMAIS TRAIPU TĪRĪTĀJS VEĻAI AR CITRUSU SMARŽU - 1312
  • ATTITUDE IZSMIDZINĀMAIS TRAIPU TĪRĪTĀJS VEĻAI AR CITRUSU SMARŽU - 1312

  Attitude izsmidzināmais traipu tīrītājs veļai ar citrusu smaržu

  07000007836
  6,95 €

  Attitude izsmidzināmais traipu tīrītājs veļai ar citrusu smaržu pilnīgi dabīgā veidā spēj iztīrīt spītīgos traipus: izsmidzini - ļauj līdzeklim iedarboties 1-5 minūtes - liec drēbes veļas mašīnā mazgāties. Traipi ir izzuduši, neizmantojot ķimikālijas, jo esam pārliecināti, ka neviens tās nevēlas savās mājās. Hipoalergēns, ar patiesi augstu efektivitāti. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Tu vēlies visu to pašu labāko sev un savai ģimenei. Un mēs to saprotam. Hipoalergēnais Attitude izsmidzināmais traipu tīrītājs veļai ar citrusu smaržu ir droša alternatīva ķīmiskajiem traipu tīrīšanas līdzekļiem. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami ķīmisko līdzekļu sastāvā. Pat ja šīs ķimikālijas legāli ir atļauts peivienot, mēs esam pārliecināti, ka jūs tās nevēlaties savās mājās. Attitude izsmidzināmais traipu tīrītājs veļai ar citrusu smaržu spēj pilnīgi dabīgā veidā iztīrīt spītīgos traipus no Tavām un Tavas ģimenes iemīļotajām drēbēm. Līdzeklim patiesi piemīt augsta efektivitāte. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

  Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

  Kā lietot?

  Izsmidzini Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai ar citrusu smaržu tieši uz traipa, ļauj līdzeklim iedarboties 1-5 minūtes, pēc tam liec drēbes veļas mašīnā mazgāties. Neļauj līdzeklim izžūt uz apģērba. Vienmēr kop drēbes atbilstoši ražotāja norādijumiem. Dozē veļas kopšanas un mazgājamos līdzekļus, kā norādīts uz iepakojuma.

  Padoms

  Ja Tev patīk Attitude izsmidzināmais traipu tīrītājs veļai ar citrusu smaržu, tad patiks arī Attitude mazgāšanas līdzeklis veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātājs ar citrusu smaržu vai jebkurš cits no Attitude veļas mazgāšanas līdzekļiem: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzeklis mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātājs mazuļu drēbēm; Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs; Attitude mazgāšanas līdzeklis veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātājs ar savvaļas ziedu smaržu.

  Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

  24 vienības:

  Sastāvdaļas:Propanediol (5%-15%), lauryl glucoside (mazāk nekā 5%), myristyl glucoside (mazāk nekā 5%), caprylyl glucoside (mazāk nekā 5%), sodium citrate (mazāk nekā 5%), sodium gluconate (mazāk nekā 5%), sodium iminodisuccinate (mazāk nekā 5%), fragrance* (mazāk nekā 5%), protease (mazāk nekā 5%), aqua (vairāk nekā 30%) *no dabīgām sastāvdaļām.
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.
  Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju "Zemes diena", lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.
  Attitude veļas mazgāšanas līdzekļi:
  + izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;
  + nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;
  + teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;
  + piemēroti septisko tvertņu sistēmām;
  + vegāni;
  + nav testēti uz dzīvniekiem.
  Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu, savas ģimenes un mazuļa veļu mazgāt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude veļas mazgāšanas līdzekļiem: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm; Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar savvaļas ziedu smaržu; Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai ar citrusu smaržu.
  Vegāns: