ATTITUDE 2 IN 1 VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS UN VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS - 1311
  • ATTITUDE 2 IN 1 VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS UN VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS - 1311

  Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs

  07000008849
  16,95 €

  Tas, kas skar Tavu ādu, tas kļūst par daļu no Tevis... Ikdienā ikviens no mums saskaras ar neskaitāmu daudzumu produktu. Pat, ja ķimikālijas šajos produktos ir nelielās devās, mēs uzskatām, ka tām tur vispār nevajadzētu būt. Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs ir EcoLogo sertificēts. Ar vienu iepakojumu pietiek 35 mazgāšanas reizēm. Augsta efektivitāte.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Tu vēlies visu to pašu labāko sev un savai ģimenei. Un mēs to saprotam. Hipoalergēnais Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs ir droša alternatīva ķīmiskajiem veļas mazgāšanas un mīkstināšanas līdzekļiem. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami mazgāšanas līdzekļu sastāvā. Pat ja šīs ķimikālijas legāli ir atļauts peivienot, mēs esam pārliecināti, ka jūs tās nevēlaties savās mājās. Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs padara drēbes tīras un mīkstas. Ar vienu iepakojumu pietiek 35 mazgāšanas reizēm. Augsta efektivitāte. Izstrādāts mazgāšanai aukstā ūdenī, piemērots mazgāšanai 15 – 95°C ūdenī. EcoLogo sertificēts. Nesatur naftas pārstrādes vielas, fosfātus, optiskos balinātājus vai enzīmus. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

  Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

   

  Kā lietot?

   

  Ja mazgājamais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mazgājamais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 2/3 vāciņu jeb 30 ml uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu

  Ja uz drēbēm ir traipi, tad nelielu daudzumu Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzekļa un veļas mīkstinātāja uzlej tieši uz tiem, paberzē un atstāj līdzekli iedarboties, pēc tam liec drēbes veļas mašīnā mazgāties. Vienmēr mazgā drēbes atbilstoši ražotāja norādijumiem. Dozē mazgājamos līdzekļus, kā norādīts.

  Padoms

  Izmēģini arī pārējos Attitude veļas mazgāšanas līdzekļus: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar savvaļas ziedu smaržu; Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai.

  85 vienības:

  Sastāvdaļas:Nātrija citrāts mazāk nekā 5 %, nātrija glikonāts mazāk nekā 5 %, ēteriskās eļļas mazāk nekā 5%, ūdens vairāk nekā 30 %, nejonu virsmaktīvās vielas vairāk nekā 30 %.
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju "Zemes diena", lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.Attitude veļas mazgāšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu, savas ģimenes un mazuļa veļu mazgāt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude veļas mazgāšanas līdzekļiem: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm; Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar savvaļas ziedu smaržu; Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai.
  Vegānisks: