SODASAN VEĻAS PULVERIS KRĀSAINU AUDUMU MAZGĀŠANAI - 1146
  • SODASAN VEĻAS PULVERIS KRĀSAINU AUDUMU MAZGĀŠANAI - 1146

SODASAN VEĻAS PULVERIS KRĀSAINU AUDUMU MAZGĀŠANAI

07000003727
9,90 €

Košas krāsas! Sodasan Color Compact veļas pulveris krāsainu audumu mazgāšanai ir koncentrēts veļas pulveris mazgāšanai veļas mašīnā. Piemērots visiem audumiem, kurus var mazgāt 40°C līdz 95°C. Ar vienu iepakojumu pietiek 25 mazgāšanas reizēm. Dermatoloģiski testēts. Nesatur enzīmus un ĢMO. Nature Care Product kontrole.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan Color Compact veļas pulveris krāsainu audumu mazgāšanai ir koncentrēts veļas pulveris mazgāšanai veļas mašīnā. Piemērots visiem audumiem, kurus var mazgāt 40°C līdz 95°C. Pulveris ir ražots no augu un minerālu izcelsmes izejvielām, tāpēc daudz ātrāk bioloģiski sadalās, un ir videi draudzīgāks. Aktīvā mazgājošā viela – augu ziepes – ir saudzīgas ādai un audumiem. Silikāti sargā veļas mašīnu no korozijas un uzlabo mazgāšanas kvalitāti. Citrāti novērš ziepju nogulsnēšanos. Sodasan Color Compact veļas pulveris krāsainu audumu mazgāšanai nesatur balinātāju, tāpēc baltas veļas mazgāšanai klāt ieteicams pievienot Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli. Ar vienu iepakojumu pietiek 25 mazgāšanas reizēm. Dermatoloģiski testēts. Nesatur enzīmus un ĢMO. Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

 

Lietošanas daudzums uz vienu pilnu veļas mašīnu

Ūdens cietība (pakāpēs)

Cik netīras drēbes?

viegli

normāli

ļoti

1

50 ml

65 ml

80 ml

2

55 ml

70 ml

90 ml

3,4

65 ml

75 ml

95 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Baltas veļas mazgāšanai ieteicams pievienot Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli; atsevišķus traipus, piemēram, asinis, dubļus, zāli tīri ar Sodasan Stain Remover traipu tīrīšanas līdzekli veļai; Lai mazgātu vilnas un smalkus audumus, kā arī zīda, alpaka un mohēras izstrādājumus gan ar rokām, gan veļas mašīnā, lieto Sodasan Wool Detergent mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem; 2.-4. cietības pakāpes ūdenim klāt pievieno 1 ēd.k. Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāju. Šādā gadījumā vari lietot minimālo - 1. pakāpei ieteikto – mazgājamā līdzekļa vai pulvera daudzumu. Vienmēr ievēro apģērbam vai audumam pievienotās norādes par tā kopšanu!

 

4 vienības:

Sastāvdaļas: Vairāk nekā 30% ziepes no augu eļļām, 15- 30% nātrija karbonāts, 5-15% silikāti, 5-15% poliaspartāti, 5-15% iminodisucināts, mazāk nekā 5% citrāti, mazāk nekā 5% smaržvielas un aromātiskās kompozīcijas (citral, limonene). 90% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes.
Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.
Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegāns: