SODASAN TUALETES PODA TĪRĪŠANAS ŽELEJA - 1169
  • SODASAN TUALETES PODA TĪRĪŠANAS ŽELEJA - 1169

  Sodasan tualetes poda tīrīšanas želeja

  07000006395
  4,95 €

  Pateicoties ļoti zemam pH līmenim, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želejas sastāvā esošā citronskābe un cukura virsmaktīvās vielas efektīvi notīra urīna un kaļķakmens nosēdumus, kā arī netīrumu un taukainu traipu paliekas. Biezinātājs ksantāna sveķi ļauj līdzekli viegli uzklāt poda iekšmalām un vertikālām virsmām. Efektīva iedarbība higiēniskam svaigumam!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja: efektīva iedarbība higiēniskam svaigumam! Šī želeja ir patiesi spēcīgs tualetes poda tīrīšanas līdzeklis ar dabīgi svaigu aromātu. Pateicoties vidēji biezai konsistencei, to ir viegli uzklāt poda iekšmalām un vertikālām virsmām. Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja efektīvi notīra urīna un kaļķakmens nosēdumus, kā arī netīrumu un taukainu traipu paliekas. Iedarbīgais līdzeklis nesatur konservantus. Pudele vismaz par 50% ir pārstrādājama. Nature Care Product kontrole.

  Kā lietot?

  Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeju aizsargā vāciņš, ko nevar atvērt bērni. Lai to atvērtu, Tev vāciņš jāpagriež pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam. Pēc lietošanas vienmēr vāciņu uzliec atpakaļ, pagriežot pulksteņrādītāja kustības virzienā līdz tas noklikšķ.

  Lieto Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeju neatšķaidītu. Uzlej želeju zem poda malas visā tās garumā un atstāj iedarboties uz 15 minūtēm. Ilgstošai aizsardzībai pret mikrobiem un netīrumu noņemšanai atstāj želeju iedarboties visu nakti.

  Padoms

  Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.

  CLP marķējuma elementi:

  Bīstamības piktogrammas:

  Brīdinājuma zīme

  Signālvārds: brīdinājums

  Brīdinājumi: H319; Nopietni acu bojājumi / acu kairinājumi, 2. bīstamības kategorija – Izraisa nopietnu acu kairinājumu.

  Drošības prasības:

  P102 - Sargāt no bērniem.
  P301/312 – JA NORĪTS: Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. P302/352 - SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu.
  P305/351/338 - SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot.

  137 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% citronskābe, anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas. Aromātiskā kompozīcija (limonene, xanthan, chlorophyll). Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas.
  Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegānisks: