ETAMINE DU LYS PINEDE LĪDZEKLIS TUALETES PODA TĪRĪŠANAI - 1257
  • ETAMINE DU LYS PINEDE LĪDZEKLIS TUALETES PODA TĪRĪŠANAI - 1257

  Etamine du Lys Pinede līdzeklis tualetes poda tīrīšanai

  07000001251
  6,95 €

  Etamine du Lys Pinede līdzeklis tualetes poda tīrīšanai efektīvi attīra no kaļķakmens nogulsnēm un citiem netīrumiem. Priedes un eikalipta ēteriskās eļļas atsvaidzina un piešķir higiēnisku svaigumu. Nesatur hloru, sērskābi. Piemērots septiskajām tvertnēm. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Higiēniska tītība un svaigums! Etamine du Lys Pinede līdzeklis tualetes poda tīrīšanai ir patiesi spēcīgs tualetes poda tīrīšanai ar dabīgi svaigu aromātu. Līdzeklis tiek galā ar grūti iztīrāmiem traipiem, viegli noņem netīrumus un kaļķa nogulsnes, nebojājot santehnikas emalju. Priedes un eikalipta ēteriskās eļļas piešķir patīkamu smaržu higiēniskam svaigumam. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur hloru, sērskābi, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Uzklājiet Etamine du Lys Pinede līdzekli tualetes poda tīrīšanai tualetes poda iekšpusei, ļaujiet iedarboties 5-10 minūtes, izberziet ar tualetes birsti un noskalojiet. Paredzēts vienīgi klozetpoda tīrīšanai.

  Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu uz ādas un acīs. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Nedrīkst samaisīt ar citiem produktiem.

  Padoms

  Lai vannas istabā uzturētu higiēnisku tīrību, izmēģini arī Etamine du Lys Ocean Waves līdzekli tualetes poda tīrīšanai ar citronu un tējas koka ēteriskajām eļļām.

   

  44 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk neka 5% nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% sulfamīnskābe un citronskābe; aromātiskās kompozīcija – 100% tīras apelsīna, eikalipta un priedes ēteriskās eļļas (lilial, citronellol, hexyl cinnamal, limonene).
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.