ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAS TĪRĪŠANAI - 1242
  • ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAS TĪRĪŠANAI - 1242
  • ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAS TĪRĪŠANAI - 1242

  Etamine du Lys līdzeklis vannas istabas tīrīšanai

  07000001215
  6,50 €

  Rūpēs par higiēnisku tīrību, lieto apkārtējai videi draudzīgo Etamine du Lys līdzekli vannas istabas tīrīšanai, kura sastāvā ir augu bāzes mazgājošas vielas. Līdzeklis izstrādāts ziepju nogulšņu, kaļķa, taukainu traipu un citu netīrumu tīrīšanai no emaljētām virsmām, keramikas, tērauda un plastmasas. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. 97,8% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys līdzeklis vannas istabas tīrīšanai īpaši izstrādāts ziepju nogulšņu, kaļķa, taukainu traipu un citu netīrumu tīrīšanai no flīzēm, vannas, vinila dušas aizkariem, duškabīnēm, tualetes poda, āra mēbelēm un virtuves virsmām. Iedarbīgais līdzeklis noņem kaļķakmens nogulsnes, tīra un pulē emalju, keramiku, tēraudu, plastmasu. Turklāt, lai vannas istabā ieviestu tīrību, spodrību un higiēnisku svaigumu, Jums tas neprasīs daudz laika - īpašā līdzekļa formula ir ātras iedarbības. Vienīgi tad, ja virsma ir īpaši netīra, pirms noslaukāt līdzekli, pagaidiet nedaudz līdz tas iedarbojas. Mazgājošās vielas Etamine du Lys līdzeklī vannas istabas tīrīšanai iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. 97,8% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Izsmidziniet Etamine du Lys līdzekli vannas istabas tīrīšanai uz virsmas, nomazgājiet ar lupatiņu, noskalojiet. Sevišķi noturīgu traipu noņemšanai atstājiet līdzekli dažas minūtes iedarboties, tad noskalojiet.

  Nelietojiet līdzekli marmoram! Ievērojiet lietošanas instrukciju, lai samazinātu ietekmi uz vidi. Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Lietojiet Etamine du Lys līdzekli vannas istabas tīrīšanai kopā ar Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu.

  35 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas. Satur: aromātisko kompozīciju – apelsīnu ēterisko eļļu (limonene, linalool). Satur limonene, var izraisīt alerģisku reakciju. 100% dabiskas smaržvielas.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.