Etamine du Lys ātras iedarbības līdzeklis kanalizācijas cauruļu tīrīšanai - 4792
  • Etamine du Lys ātras iedarbības līdzeklis kanalizācijas cauruļu tīrīšanai - 4792

  Etamine du Lys ātras iedarbības līdzeklis kanalizācijas cauruļu tīrīšanai

  07000011458
  6,95 €

  Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis ar minerālu izcelsmes sodu. Efektīvi un ātri - 30 minūtēs atbrīvo aizsērējušas caurules ar apgrūtinātu ūdens plūsmu, veicinot visu organisko vielu, matu un tauku izšķīšanu. Līdzeklis atbloķē kanalizācijas caurules, nebojājot plastmasas caurules un emalju.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Piemērots septiskajām tvertnēm normālos lietošanas apstākļos. Nelietot alumīnijam, cinkam, gumijām un akmens meteriāliem!

  Lietošana: pirms lietošanas sakratīt! Aizsērējušu cauruļu tīrīšana. Vēlams likvidēt sastājušos ūdeni. Kanalizācijas caurulē ieliet 500 ml (1/2 iepakojuma). Pēc lietošanas rūpīgi aizskrūvēt līdzekļa iepakojumu. Ļaut 30 minūtes iedarboties. Neļaut iedarboties ilgāk par 60 minūtēm! Noskalot ar tekošu karsto ūdeni. Ja caurule ir stipri aizsērējusi, atkārtot procedūru vēlreiz. Cauruļu tīrības uzturēšana. Veikt šo procedūru vienu reizi nedēļā, izmantojot 150 ml līdzekļa.

  Nelietot kopā ar citiem līdzekļiem! Izvairīties no iespējamām šļakatām! Ievērojiet lietošanas instrukciju, lai mazinātu ietekmi uz vidi.

  17 vienības:

  Sastāvdaļas:mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas. Citas sastāvdaļas: ūdens, nātrija hidroksīds,biezinātājs. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Satur nātrija hidroksīdu (CAS: 1310-73-2).Pudele no 50% otrreiz pārstrādāta materiāla.

  JUMS VARĒTU PATIKT