ETAMINE DU LYS TUALETES PODĀ IEVIETOJAMS TĪRĪŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS BLOKS - 1256
  • ETAMINE DU LYS TUALETES PODĀ IEVIETOJAMS TĪRĪŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS BLOKS - 1256

ETAMINE DU LYS TUALETES PODĀ IEVIETOJAMS TĪRĪŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS BLOKS

07000001212
5,20 €

Etamine du Lys tualetes podā ievietojams tīrīšanas un atkaļķošanas bloks efektīvi attīra no kaļķakmens nogulsnēm. 100% dabiskas priežu skuju un eikalipta ēteriskās eļļas atsvaidzina un piešķir higiēnisku svaigumu. Ar vienu līdzekļa iepakojumu pietiek līdz pat 3 nedēļām ilgai lietošanai. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Ecocert sertificēts.

Apjoms

Higiēniska tītība un svaigums! Etamine du Lys tualetes podā ievietojams tīrīšanas un atkaļķošanas bloks efektīvi attīra no kaļķakmens nogulsnēm. 100% dabiskas priedes un eikalipta ēteriskās eļļas atsvaidzina un piešķir higiēnisku svaigumu. Ar vienu līdzekļa iepakojumu pietiek līdz pat 3 nedēļām ilgai lietošanai. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur hloru, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Satur alpha-pinene. Var izraisīt alerģisku reakciju. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

1. Ievietojiet želejas bloku turētājā un piespiediet, līdz tas nofiksējas. 2. Kad bloks ir tukšs, nomainiet to pret jaunu rezerves bloku. 3. Nenovietot bloku tieši zem ūdens strūklas. Piemērots tualetes podiem ar aptuveni 4 cm platu malu.

Drošības brīdinājumi. BĪSTAMI! Izraisa nopietnus acu bojājumus. Satur pinēnus. Var izraisīt alerģisku reakciju. Sargāt no bērniem. Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informicija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. 

Padoms

Lai vannas istabā uzturētu higiēnisku tīrību, papildus Etamine du Lys tualetes podā ievietojamam tīrīšanas un atkaļķošanas blokam lieto Etamine du Lys Pinede līdzekli tualetes poda tīrīšanai ar priedes un eikalipta ēteriskajām eļļām vai Etamine du Lys Ocean Waves līdzekli tualetes poda tīrīšanai ar citronu un tējas koka ēteriskajām eļļām.

 

9 vienības:

Sastāvdaļas: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas, amfotērās virsmaktīvās vielas, smaržvielas (to skaitā: priežu un eikalipta ēteriskās eļļas) (limonēns). Citas sastāvdaļas: ūdens, glicerīns, sāls, citronskābe un pienskābe, sekvestrants, krāsvielas.
Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

Etamine du Lys priekšrocības:
+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

Etamine du Lys nesatur:
+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.
+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).
+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.
+ Amonjaku.
+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.
+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.
+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.
Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.