SODASAN TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS JUTĪGAI ROKU ĀDAI - 1157
  • SODASAN TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS JUTĪGAI ROKU ĀDAI - 1157

  Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai

  07000003735
  3,95 €

  Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai piemērots kristāla, sudraba galda piederumu, porcelāna mazgāšanai. Līdzeklis ir ne tikai iedarbīgs, bet arī ļoti ekonomisks - pietiek 125 mazgāšanas reizēm. Sastāvā nav naftas un sintētisku vielu, kā arī konservantu un krāsvielu, vienīgi augu bāzes mazgājošās vielas. CO2 neitrāls. Nature Care Product sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai padara traukus pilnībā tīrus un mirdzošus! Ādai saudzīga formula sargā rokas no to sausināšanas, turklāt līdzeklis nesatur smaržas un ir īpaši maigs. Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis ir piemērots ļoti delikātu trauku mazgāšanai, piemēram, kristālam, sudraba galda piederumiem, kā arī porcelānam. Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai ir ne tikai iedarbīgs, bet arī ļoti ekonomisks. Ar vienu šī līdzekļa iepakojumu pietiek 125 mazgāšanas reizēm. Izgatavots tikai no atjaunojamo resursu izejvielām. Izvēloties šo produktu, Tu palīdzi samazināt CO2 daudzumu atmosfērā, tādējādi sperot soli tuvāk veselīgākai pasaulei mums un mūsu bērniem. Sodasan trauku mazgāšanas līdzekļa sastāvā nav naftas un sintētisku vielu, kā arī konservantu un krāsvielu, vienīgi augu bāzes mazgājošās vielas. Trauku mazgājamais līdzeklis ir CO2 neitrāls. Nature Care Product sertificēts.

  Kā lietot?

  Vienu reizi uzspiežot pudeles sāniem, pievieno 4 ml Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzekļa jutīgai roku ādai 10 l ūdens.

  Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Ja vēlies izbaudītu dažādību aromātos, izmēģini šos Sodasan trauku mazgāšanas līdzekļus mazgāšanai ar rokām: Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu.

  64 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, alkylpolygucoside, sodium cocoyl alaninate, sodium chloride, citrate, polysaccharide.
  Apraksts:Daudzi no mums dzīvotu zaļāk, ja nebūtu jāatsakās no pierastajām ērtībām. Un tagad tāda iespēja ir. Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir viss nepieciešamais Tavu trauku spodrībai: Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu, Sodasan tabletes trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā un Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai.Sodasan. Draudzīgs videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegānisks: