SODASAN SĀLS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI - 1159
  • SODASAN SĀLS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI - 1159

SODASAN SĀLS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI

07000003751
4,95 €

Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai satur tīru nātrija hlorīdu, kas novērš kaļķa nogulsnēšanos uz traukiem un trauku mazgājamās mašīnas. Nesatur enzīmus, ĢMO, smaržu. Nature Care Product sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Ūdeni mīkstinošais Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai nepieciešams jonu apmaiņas sveķu kapacitātes atjaunošanai. Šīs jonu apmaiņas darbības rezultātā tiek absorbēti kalcija un magnija joni, kas atbild par ūdens cietību, un tie tiek aizstāti ar nātrija joniem. Tādējādi ūdens tiek mīkstināts, un kaļķa nogulsnēšanās uz traukiem un trauku mazgājamās mašīnas – novērsta! Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai nesatur enzīmus, ĢMO, smaržu. Nature Care Product sertificēts.

Kā lietot?

Ieber Sodasan sāli trauku mazgājamai mašīnai trauku mazgājamā mašīnā tam paredzētā nodalījumā. Sāls lietošanas daudzumu veic saskaņā ar trauku mazgājamās mašīnas instrukciju. Rūpējies, lai sāls vienmēr ir pietiekamā daudzumā. Nekādā gadījumā neizmanto parasto galda sāli, jo tas var saturēt jodu un citas piedevas, kas var sabojāt trauku mazgājamo mašīnu.

Padoms

Ja kaļķu nogulsnes uz traukiem nepazūd pat pēc Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai lietošanas, tad kaļķu nogulšņu noņemšanai izmanto Sodasan līdzekli kaļķa nogulšņu likvidēšanai.

 

93 vienības:

Sastāvdaļas: 100% tīrs sāls bez piedevām.
Apraksts: Daudzi no mums dzīvotu zaļāk, ja nebūtu jāatsakās no pierastajām ērtībām. Un tagad tāda iespēja ir. Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir viss nepieciešamais Tavu trauku spodrībai: Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu, Sodasan tabletes trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā un Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai.Sodasan. Draudzīgs videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegāns: