SODASAN PULVERIS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI - 1158
  • SODASAN PULVERIS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI - 1158

  Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai

  07000003747
  7,95 €

  Iedarbīgas Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai ar aktīvo skābekli un silikātiem taukaino traipu likvidēšanai. Ekonomisks - pietiek 66 mazgāšanas reizēm. Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai bez enzīmiem, ĢMO, fosfātiem, hlora, smaržas un sintētiskajām piedevām. CO2 neitrāls. Nature Care Product sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai ar aktīvo skābekli nomazgā traukus mirdzoši tīrus. Tā sastāvā esošie silikāti mīkstina ūdeni un šķīdina taukainos traipus no traukiem, tādejādi aizstājot parastajos līdzekļos izmantotos fosfātus un enzīmus. Savukārt skābekļa balinātājs, kas parastajos līdzekļos aizstāj tur izmantoto hloru likvidē iekrāsotos traipus no traukiem. Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai ir ne tikai ļoti iedarbīgs, bet arī ekonomisks. Ar vienu šī līdzekļa iepakojumu pietiek 66 mazgāšanas reizēm. Pulveris ir CO2 neitrāls – 100% pielāgots cīņai pret globālo sasilšanu. Nature Care Product sertificēts.

  Kā lietot?

  Vidēji netīriem traukiem lieto 1 ēd.k. Sodasan pulvera trauku mazgājamai mašīnai uz pilnu trauku mazgājamo mašīnu. Ļoti netīriem traukiem lieto 2 ēd.k. līdzekļa, to ieberot mazgāšanas līdzeklim paredzētajā nodalījumā.

  Kairinošs. Nopietnu bojājumu draudi acīm. Kairina ādu. Kairina elpošanas sistēmu. Sargāt no bērniem. Neieelpot putekļus. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens un ziepēm. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Perfektam rezultātam ieteicams lietot kopā ar Sodasan līdzekli trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā. Turklāt regulāri pārliecinies par pietiekamu Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai daudzumu atbilstošajā trauku mazgājamās mašīnas nodalījumā. Kaļķu nogulšņu noņemšanai vari lietot arī Sodasan līdzekli kaļķa nogulšņu likvidēšanai.

  46 vienības:

  Sastāvdaļas:Vairāk nekā 30% nātrija karbonāts, 15-30% silikāti, trinātrija citrāts, 5-15% nātrija perkarbonāts, mazāk nekā 5% poliaspartāts, iminodisucināts.
  Apraksts:Daudzi no mums dzīvotu zaļāk, ja nebūtu jāatsakās no pierastajām ērtībām. Un tagad tāda iespēja ir. Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir viss nepieciešamais Tavu trauku spodrībai: Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu, Sodasan tabletes trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā un Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai.Sodasan. Draudzīgs videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegāns: