SODASAN LĪDZEKLIS TRAUKU SKALOŠANAI TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ - 1153
  • SODASAN LĪDZEKLIS TRAUKU SKALOŠANAI TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ - 1153

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā

07000003732
5,00 €

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā padara traukus tīrus un mirdzošus - bez ūdens pilienu pēdām pēc nožūšanas! Testēts - hipoalergēns. Nav toksisks, nesatur enzīmus, smaržu un ĢMO. Nature Care Product sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā darbojas skalošanas cikla laikā, no traukiem rūpīgi noskalojot mazgāšanas līdzekļa un ēdiena paliekas. Tā darbošanās princips - virsmas spriedzes samazināšana, lai ūdens no traukiem nožūtu efektīvāk. Rezultāts ir acīm saskatāms, jo trauki ir nevainojami tīri un glāzes mirdzošas bez dzērienu, ēdienu un ūdens nosēdumu paliekām. Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā nav toksisks, nesatur enzīmus, ĢMO un smaržu. Nature Care Product sertificēts.

Kā lietot?

Sodasan līdzekli trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā ielej trauku mazgājamās mašīnas skalošanas līdzeklim paredzētajā nodalījumā tādā daudzumā, kāds ir norādīts trauku mazgājamās mašīnas instrukcijā.

Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu uz ādas un acīs. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību, un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Ja baltās kaļķu atliekas uz traukiem vai glāzēm joprojām palikušas pat pēc Sodasan līdzekļa trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā lietošanas, tad palielini skalošanas iestatījumus savā trauku mazgājamā mašīnā. Detalizētāku lietošanas instrukciju meklē savas trauku mazgājamās mašīnas lietošanas pamācībā. Kaļķu nogulšņu noņemšanai vari lietot arī Sodasan līdzekli kaļķa nogulšņu likvidēšanai.

 

171 vienības:

Sastāvdaļas: 15-30% citronskābe, 5-15% etanols, mazāk nekā 5% citrāti, nejonu virsmaktīvās vielas.
Apraksts: Daudzi no mums dzīvotu zaļāk, ja nebūtu jāatsakās no pierastajām ērtībām. Un tagad tāda iespēja ir. Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir viss nepieciešamais Tavu trauku spodrībai: Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu, Sodasan tabletes trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā un Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai.Sodasan. Draudzīgs videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegāns: