ETAMINE DU LYS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR PIPARMĒTRU UN CITRONU SMARŽU - 1241
  • ETAMINE DU LYS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR PIPARMĒTRU UN CITRONU SMARŽU - 1241

ETAMINE DU LYS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR PIPARMĒTRU UN CITRONU SMARŽU

07000001249
5,50 €

Jauna formula – koncentrētāks! Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklis ar piparmētru un citronu smaržu padara traukus mirdzoši tīrus, saudzējot roku ādas dabisko pH līmeni. Kāds lielisks pēc spirdzinošiem piparmētras un citrona smaržojošs veids, lai ar rokām mazgātus traukus padarītu gurkstoši tīrus, dabīgi smaržojošus.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklis ar piparmētru un citronu smaržu ir droša alternatīva ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem - tas pilnīgi dabīgā veidā spēj notīrīt piekaltušas ēdiena paliekas un taukainus traukus. Ja tas ar uzdevumu tiek galā tikpat labi kā parastie līdzekļi, tad kāpēc gan neizvēlēties šādu tik dabai draudzīgu mazgāšanu, kas atsvaidzina ar dabīgu spirdzinošo piparmētru un citronu aromātu? Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklī ar piparmētru un citronu smaržu 96,60% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Otrreiz pārstrādājams iepakojums; gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Līdzeklis nesatur, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Vienu reizi uzspiežot pudeles sāniem, Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzekli ar piparmētru un citronu smaržu uzpiliniet uz  sūkļa, un mazgājiet traukus kā ierasts. Pēc tam noskalojiet nomazgātos traukus ar tīru ūdeni.  

Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Taupiet ūdeni! Trauku mazgāšanai ar rokām izmantojiet 2 bļodas - vienu trauku mazgāšanai, otru trauku skalošanai. Pēc tam ar šo trauku mazgāšanai un skalošanai izmantoto ūdeni var laistīt augus.

40 vienības:

Sastāvdaļas: 5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% amfotērās virsmaktīvās vielas; konservanti: sodium benzoate un potassium sorbate; smaržvielas un aromātiskās kompozīcijas: citrona un piparmētras ēteriskās eļļas (citral, limonene).
Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

Etamine du Lys priekšrocības:
+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

Etamine du Lys nesatur:
+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.
+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).
+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.
+ Amonjaku.
+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.
+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.
+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.
Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.