Etamine du Lys tabletes trauku mazgājamai mašīnai “VISS VIENĀ” - 4094
  • Etamine du Lys tabletes trauku mazgājamai mašīnai “VISS VIENĀ” - 4094

Etamine du Lys tabletes trauku mazgājamai mašīnai “VISS VIENĀ”

07000010158
11,95 €

Šīs ir pirmās Ecocert sertificētās “viss-vienā” trauku tabletes pasaulē! “Viss-vienā” trauku mazgāšanas tabletes apvieno mazgāšanu, sāls un skalošanas funkcijas vienā tabletē. Nav jālieto papildus līdzekļi trauku mazgājamās mašīnas uzturēšanai. Iepakota ūdenī šķīstošā apvalkā. Tabletes bioloģiski noārdās par 99% (OECD 302B tests). Viena mazgāšanas reize – viena tablete.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Ieguvums. Nav nepieciešams iegādāties papildu skalošanas līdzekli un sāli trauku mašīnas aizsardzībai! Trauki ir perfekti tīri un attaukoti.

Kā lietot? Ievieto 1 tableti tai paredzētajā vietā, uzstādi nepieciešamo režīmu un Tavs darbs ir izdarīts! Tableti nav nepieciesams izņemt no individuālā iepakojuma, jo tās apvalks ir ūdenī šķīstošs.

Padoms. Lai samazinātu ietekmi uz vidi, darbini pilnu trauku mazgājamo mašīnu un izvēlieties zemāku temperatūru.

Franču mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys zīmola sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Tīrīšanas līdzekļi ir izgatavoti videi draudzīgā ražotnē Francijas Ziemeļos. Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas - Ecocert sertificēti.

Francijas ģimenes uzņēmuma dibinātāja Žanīna Gaborī, 1985. gadā uzsākusi ražot dabīgus higiēnas un ķermeņa, kā arī mājas kopšanas līdzekļus. Etamine Du Lys līdzekļos ir izmantotas tikai no augiem iegūtas mazgājošās vielas, augu ekstrakti un ēteriskās eļļas no bioloģiski audzētiem augiem. Izejvielu pārstrādei un konservēšanai Etamine Du Lys pielieto vienkāršus, neagresīvus procesus, kā samaisīšana, emulģēšana, uzkarsēšana, atdzesēšana utml.

Līdzekļi nesatur naftas pārstrādes vielas, SLS, ALS, PEG, ģenētiski modificētas sastāvdaļas, parabēnus, fenoksietanolu, sintētiskas smaržvielas un krāsvielas.

Etamine Du Lys produktu iepakojumi ir otrreiz pārstrādājami.

72 vienības:

Sastāvdaļas: 5-15%: balinātāji uz skābekļa bāzes, mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas, anjonu virsmaktīvās vielas, enzīmi. Citas sastāvdaļas: sekvestrants, karbonātu sāļi, silikāti, koncentrēts fermentētu augu ekstrakts, TAED, glicerīns, taukskābes, C16-18, magnija sāļi. 97% visu sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.

JUMS VARĒTU PATIKT