ETAMINE DU LYS SĀLS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI - 1236
  • ETAMINE DU LYS SĀLS TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI - 1236

  Etamine du Lys sāls trauku mazgājamai mašīnai

  07000001238
  5,95 €

  Etamine du Lys sāls trauku mazgājamai mašīnai satur tīru nātrija hlorīdu, kas novērš kaļķa nogulsnēšanos uz traukiem un trauku mazgājamā mašīnā. Optimāli bioloģiski noārdās, jo sastāvā ir vienīgi tīra vārāmā sāls; nav testēts uz dzīvniekiem; otrreiz pārstrādājams iepakojums. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ūdeni mīkstinošais Etamine du Lys sāls trauku mazgājamai mašīnai nepieciešams jonu apmaiņas sveķu kapacitātes atjaunošanai. Šīs jonu apmaiņas darbības rezultātā tiek absorbēti kalcija un magnija joni, kas atbild par ūdens cietību, un tie tiek aizstāti ar nātrija joniem. Tādējādi ūdens tiek mīkstināts, un kaļķa nogulsnēšanās uz traukiem un trauku mazgājamā mašīnā – novērsta! Etamine du Lys sāls trauku mazgājamai mašīnai optimāli bioloģiski noārdās; nav testēts uz dzīvniekiem. Bez smaržas. Viegli dozējams un ļoti ekonomisks. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Ielieciet vienu Etamine du Lys sāls trauku mazgājamai mašīnai pastilu trauku mazgājamā mašīnā tam paredzētā nodalījumā. Sāls lietošanas daudzumu veiciet saskaņā ar trauku mazgājamās mašīnas instrukciju. Rūpējieties, lai sāls vienmēr ir pietiekamā daudzumā. Nekādā gadījumā neizmantojiet parasto galda sāli, jo tas var saturēt jodu un citas piedevas, kas var sabojāt trauku mazgājamo mašīnu.

  Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Valkāt acu vai sejas aizsargu. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Ja kaļķu nogulsnes uz traukiem nepazūd pat pēc Etamine du Lys sāls trauku mazgājamai mašīnai lietošanas, tad kaļķu nogulšņu noņemšanai izmantojiet Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai.

  54 vienības:

  Sastāvdaļas:100% nātrija hlorīds.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.