ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS TRAUKU MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀ TRAUKU MAŠĪNĀ - 1237
  • ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS TRAUKU MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀ TRAUKU MAŠĪNĀ - 1237

  ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS TRAUKU MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀ TRAUKU MAŠĪNĀ

  07000007111
  10,95 €

  Mūsdienīga, ilgtspējīga un zaļa dzīvošana ar Etamine du Lys līdzekli trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mašīnā - piemērots trauku mazgāšanai arī cietā ūdenī. Ar bio piparmētru ēterisko eļļu; pietiek 50 mazgāšanas reizēm. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām; otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi). Ecocert kontrole.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Šķidrais Etamine du Lys līdzeklis trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mašīnā ar pilnīgi dabīgu un svaigu aromātu no bioloģiski audzētu piparmētru eļļas. Līdzekļa sastvā esošās dabīgas izcelsmes virsmaktīvās vielas ideāli šķīdina taukus un piekaltušas ēdiena paliekas pat cietā ūdenī. Līdzekļa sastāvā nav fosfāti, tā dabīgo sastāvdaļu īpatsvars gala produktā sastāda 89,1%, tāpēc trauku mazgāšana pat trauku mašīnā ir dabai draudzīga nodarbe - virsmaktīvās vielas optimāli bioloģiski noārdās. Ekonomisks1l līdzekļa pietiek 50 mazgāšanas reizēm, tātad, tie ir 26 centi jeb 18 santīmi par vienu trauku mazgāšanas reizi. Otrreiz pārstrādājams iepakojums; gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Līdzeklis nesatur, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Pirms Etamine du Lys līdzekļa trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mašīnā lietošanas sakratiet iepakojumu. Nemazgājiet trauku mašīnā trauslus traukus, piemēram, sudrablietas, antikvāru porcelānu, kristālu, izstrādājumus no koka, raga, misiņa. Mazgājiet tikai pilnu trauku mašīnu zemākajā iespējamajā temperatūrā, ievērojot dozēšanas tabulu, lai maksimāli saudzētu vidi.

  Korķītis / 30 ml

  Viegli netīri trauki

  Ļoti netīri trauki

  Mīksts ūdens ≤15°f

  20 ml

  25 ml

  Vidēji ciets ūdens

  20 ml

  25 ml

  Ciets ūdens ≥25°f

  25 ml

  30 ml

  Sargāt no bērniem. Kairina acis. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai marķējumu.

  Padoms

  Lai iegūtu vislabākos rezultātus, Etamine du Lys līdzekli trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mašīnā iesakām lietot kopā ar Etamine du Lys sāli trauku mazgājamai mašīnai un Etamine du Lys skalošanas līdzekli trauku mazgājamai mašīnai.

  28 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk neka 5% nejonu virsmaktīvās vielas, piparmētru ēteriskā eļļa. Satur: karbonāta sāļus, glikolskābi.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.