Etamine du Lys tabletes trauku mazgājamai mašīnai “VISS VIENĀ” - 4094
  • Etamine du Lys tabletes trauku mazgājamai mašīnai “VISS VIENĀ” - 4094

  Etamine du Lys ALL IN 1 tabletes trauku mazgājamai mašīnai

  07000010158
  11,95 €

  Uzlabota, kompakta formula - viss vienā. “Viss-vienā” trauku mazgāšanas tabletes apvieno mazgāšanu, sāls un skalošanas funkcijas vienā tabletē. Nav jālieto papildus līdzekļi trauku mazgājamās mašīnas uzturēšanai. Iepakota ūdenī šķīstošā apvalkā. Tabletes bioloģiski noārdās par 99% (OECD 302B tests). Viena mazgāšanas reize – viena tablete

  Daudzums
  Prece pieejama opcionāli

  ✓Formula** un ūdenī šķīstošā tablešu plēvīte* bioloģiski noārdās vidē.

  ✓Ar labāku attaukojošo iedarbību, saudzīgs trauku virsmām, padara traukus mirdzoši tīrus, neatstāj nosēdumus, mazina kaļķakmens veidošanos un aizsargā trauku mazgājamo mašīnu.

  ✓Piemērotas lietošanai jau 45°C un īsajam mazgāšanas ciklam.

  ✓ECOCERT sertificēts.

  ✓*97% noārdās vidē atbilstoši ASTM testam D6691-09.

  **97% noārdās vidē atbilstoši OCDE302B.

  Lietošana: ar sausām rokām ievietot tableti tai paredzētajā nodalījumā. Nav nepieciešams pievienot sāli un skalošanas līdzekli: šīs funkcijas ir ietvertas formulā.

  Tomēr, ja ūdens ir ļoti ciets, ieteicams mazgāt 65°C temperatūrā un pievienot Etamine du Lys reģenerējošo sāli un/vai skalošanas līdzekli.

  Nemazgājiet trauku mazgājamā mašīnā senlaicīga porcelāna priekšmetus, svina kristāla priekšmetus, priekšmetus ar sudraba un zelta pārklājumu, kā arī koka, raga, sudaraba, vara un alumīnija priekšmetus.

  Vidēji netīri trauki 1 tablete, + 45°C Ļoti netīri trauki 1 tablete, + 65°C FSC sertificēts kartona iepakojums.

  0 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15%: balinātāji uz skābekļa bāzes, līdz 5% nejonu virsmaktīvās vielas, enzīmi. Citas sastāvdaļas: sekvestrants, karbonātu sāļi, citronskābe, silikāti, pretnosēdumu vielas, sāls, nātrija glikolāts, koncentrēts fermentētu augu ekstrakts, glicerīns, anjonu virsmaktīvās vielas, magnija stearāts, bentonīts. 98,5% visu sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.

  JUMS VARĒTU PATIKT