Ecover trauku mazgāšanas līdzeklis ar citronu un alveju - 4215
  • Ecover trauku mazgāšanas līdzeklis ar citronu un alveju - 4215

  Ecover trauku mazgāšanas līdzeklis “Sensitive” ar citronu un alveju

  07000010237
  2,85 €

  Dermatoloģiski pārbaudīts trauku mazgāšanas līdzeklis, kas piemērots jutīgai ādai. Mirdzoši tīriem traukiem. Iedarbīgs pret taukiem. Ar augu izcelsmes sastāvdaļām, kas bioloģiski noārdās vidē. Piemērots lietošanai septisko tvertņu sistēmās. Nav testēts uz dzīvniekiem. Vegānisks. Izgatavots “Zero Waste” sertificētā ražotnē.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Lietošana: 1 reizi uzspiežot uz pudeles sāniem iegūsiet pietiekamu daudzumu līdzekļa (3ml uz 5 L) ar traukiem pilnai izlietnei. Uzspiediet uz pudeles sāniem divreiz (5ml uz 5 L), ja trauki ir ļoti netīri. Nav piemērots lietošanai uz dabīga akmens, piemēram, marmora – ja līdzeklis izlijis, rūpīgi to nomazgājiet.

  Pudele no otrreiz 100% pārstrādātas plastmasas. Ja iespējams, uzpildiet iepakojumu atkārtoti. Otrreiz pārstrādājama pudele un vāciņš - izskalojiet un nododiet otrreizējai pārstrādei ar nenoņemtu vāciņu.

  Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselīb

  54 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, nejonu virsmaktīvās vielas, līdz 5% amfotēras virsmaktīvās vielas, smaržvielas (limonēns). Citas sastāvdaļas: ūdens, pienskābe, denaturēts alkohols, citronskābe, alvejas ekstrakts.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT