• Ecover tabletes trauku mazgājamai mašīnai “Viss vienā”

  Ecover tabletes trauku mazgājamai mašīnai “Viss vienā”

  07000010235
  9,00 €

  Ecover “Viss-vienā” trauku mazgāšanas tabletes apvieno mazgāšanas, sāls un skalošanas funkcijas vienā tabletē. Nav jālieto papildus līdzekļi trauku mazgājamās mašīnas uzturēšanai. Viena mazgāšanas reize – viena tablete. Katra tablete iepakota atsevišķi, lai pasargātu to no iespējama mitruma uzglabāšanas laikā.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Ieguvums. Nav nepieciešams iegādāties papildu skalošanas līdzekli un sāli trauku mašīnas aizsardzībai! Trauki ir perfekti tīri un attaukoti.

  Kā lietot? Izņem tableti no individuālā iepakojuma un ievieto to tai paredzētajā vietā, uzstādi nepieciešamo režīmu un Tavs darbs ir izdarīts.

  Padoms. Lai samazinātu ietekmi uz vidi, darbini pilnu trauku mazgājamo mašīnu un izvēlieties zemāku temperatūru.

   

  Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi uncilvēku veselību.

  Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

  Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

  Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.

  10 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15%: Oxygen-based Bleaching Agent. Mazāk nekā 5%: Non-ionic Surfactants, Perfume (limonene), Enzymes (contains Subtilisin. May produce and allergic reaction). Others: Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Polypeptide, Disodium Disilicate, Bleach Activator, Sodium Bicarbonate, Sorbitol, Clay, Glycerin, Sodium Gluconate.