• -20%
Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu un bazilika smaržu - 3819
  • Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu un bazilika smaržu - 3819

Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu un bazilika smaržu

07000007898
4,95 €
3,96 € IETAUPI 20%

Attitude trauku mazgāšanas līdzekļi ir droša un ļoti efektīva alternatīva ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem. Augu izcelsmes sastāvdaļas pilnīgi dabīgā veidā spēj notīrīt piekaltušas ēdiena paliekas un taukainus traukus. EcoLogo sertificēti, CO2 neitrāli. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Lietošana:

Pilienu trauku mazgāšanas līdzekļa uzpiliniet uz samitrināta sūkļa un mazgājiet traukus kā ierasts. Pēc tam noskalojiet nomazgātos traukus ar tīru ūdeni. 

 

Attitude ir Kanādas zīmols, kas piedāvā cilvēkam, videi un dzīvniekiem draudzīgus produktus. Visi Attitude produkti ir izgatavoti tikai no netoksiskām vielām un atjaunojamiem resursiem, nesatur kancerogēnas vielas, enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizetājus un krāsvielas. Attitude produkti teicami un pilnībā bioloģiski noārdās, ir vegāniem piemēroti un nav testēti uz dzīvniekiem. 

Attitude produkti ir marķēti ar respektablo EcoLogo sertifikātu, kas ir lielākā un videi draudzīgākā preču sertifikācijas sistēma Ziemeļamerikā un tas nozīmē, ka visi Attitude produkti izstrādāti saudzējot dabu un veselību.   

Attitude piedāvā plašu veļas mazgāšanas produktu klāstu, sadzīves tīrīšanas līdzekļus, kosmētiku un higiēnas precesbērniem, pieaugušajiem un dzīvniekiem. 

Paldies, ka turi sadzīves tīrīšanas līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

119 vienības:

Sastāvdaļas:Aqua/water/eau, Coco glucoside, myristyl glucoside, lauryl glucoside, sodium chloride, sodium gluconate, sodium citrate, fragrance*. * derived from natural ingredients
Vegānisks:

JUMS VARĒTU PATIKT