ATTITUDE TABLETES TRAUKU MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀ TRAUKU MAZGĀJAMAJĀ MAŠĪNĀ - 1324
  • ATTITUDE TABLETES TRAUKU MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀ TRAUKU MAZGĀJAMAJĀ MAŠĪNĀ - 1324

  Attitude tabletes trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mazgājamā mašīnā

  07000000235
  9,95 €

  Attitude tabletes trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mazgājamajā mašīnā ir viegli lietot, tās viegli šķīst ūdenī - pat īsajos mazgāšanas ciklos līdzeklis tiks izmantots pilnībā. Ideāli notīra traukus, neizmantojot ķimikālijas. Papildus nav nepieciešams skalošanas līdzeklis. Ar vienu iepakojumu pietiek 26 lietošanas reizēm. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls. Piemērots septisko tvertņu sistēmām

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Attitude tabletes trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mazgājamajā mašīnā ir viegli lietot, tās viegli šķīst ūdenī - pat īsajos mazgāšanas ciklos līdzeklis tiks izmantots pilnībā. Ideāli notīra traukus, neizmantojot ķimikālijas. Papildus nav nepieciešams skalošanas līdzeklis. Ar vienu iepakojumu pietiek 26 lietošanas reizēm.

  EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

  UZZINI VAIRĀK

  Attitude Dishwasher Eco-Pouches trauku mazgājamās tabletes ūdenī šķīst un no traukiem noskalojas tik perfekti, ka papildus nebūs nepieciešams pat skalošanas līdzeklis. Produkts ir praktisks lietošanā - pulveris sapresēts tabletēs un katra tablete iesaiņota pilnībā ūdenī šķīstošā maisiņā. Varat būt pārliecināti, ka mazie maisiņi izšķīdīs un uz traukiem nepaliks nekādas pulvera paliekas! Produkts nesatur mākslīgās smaržvielas, fosfātus un hloru, kā arī ir EcoLogo sertificēts un CO2 neitrāls. 

   

  Kā lietot?

   Katrā mazgāšanās reizē, pilnā trauku mašīnā ievietot 1 tableti tai paredzētajā nodalījumā un nekavējoties to aizvērt. Ņemt tabletes tikai ar sausām rokām un uzglabāt tās sausā vietā. 


  Padoms

  Reizēs, kad traukus mazgājat ar rokām - iesakām izvēlēties kādu no Attitude trauku mazgāšanas līdzekļiem, kuri paredzēti speciāli mazgāšanai ar rokām. Pieejamie veidi - Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar citrusu smaržu, Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude Eco-Baby trauku mazgāšanas līdzeklis bez smaržas.


  331 vienības:

  Sastāvdaļas:Nātrija citrāts, nātrija silikāts, nātrija perkarbonāts, nātrija karbonāts, nātrija glikonāts, nejonu virsmaktīvā viela.
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju "Zemes diena", lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.Attitude trauku mazgāšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savus, savas ģimenes un mazuļa traukus mazgāt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude trauku mazgāšanas līdzekļiem: Attitude pulveri trauku mazgāšanai automātiskajā trauku mazgājamajā mašīnā, Attitude trauku mazgāšanas līdzekli ar citrusu smaržu, Attitude trauku mazgāšanas līdzekli ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude Eco-Baby trauku mazgāšanas līdzekli bez smaržas.
  Vegānisks: