SODASAN TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS MAZGĀŠANAI AR ROKĀM - 1154
  • SODASAN TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS MAZGĀŠANAI AR ROKĀM - 1154

SODASAN TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS MAZGĀŠANAI AR ROKĀM

07000008648
4,95 €

Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklī mazgāšanai ar rokām izmantoti maigi tenzīdi no kokosriekstu eļļas un cukura, kas labi mazgā, viegli noskalojas un ir saudzīgi gan videi, gan ādai. Ekonomisks - pietiek 125 mazgāšanas reizēm. Sastāvā nav naftas un sintētisku vielu, kā arī konservantu un krāsvielu, vienīgi augu bāzes mazgājošās vielas. CO2 neitrāls. Nature Care Product sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām mirdzoši tīriem traukiem un maigai roku ādai. No naftas un sintētiskām vielām gatavotie mazgāšanas līdzekļi kaitē dabai un bieži vien arī veselībai. Bet, vai zināji, ka augu ziepes, lai arī labi mazgā un ir videi draudzīgas, atstāj uz traukiem grūti nomazgājamu 'plēvīti'? Tāpat arī soda nav ideālā alternatīva, jo tā vienlīdz labi šķīdina taukus gan uz traukiem, gan arī uz Tavas ādas, tādējādi to visai spēcīgi bojājot. Tādēļ Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklī mazgāšanai ar rokām izmantoti maigi tenzīdi no kokosriekstu eļļas un cukura, kas labi mazgā, viegli noskalojas un ir saudzīgi gan videi, gan Tavai roku ādai. Turklāt par patīkamu aromātu gādā dabiska apelsīnu ēteriskā eļļa. Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām - perfekta alternatīva! Ar vienu šī līdzekļa iepakojumu pietiek 125 mazgāšanas reizēm. Izgatavots tikai no atjaunojamo resursu izejvielām. Izvēloties šo produktu, Tu palīdzi samazināt CO2 daudzumu atmosfērā, tādējādi sperot soli tuvāk veselīgākai pasaulei mums un mūsu bērniem. Sodasan trauku mazgāšanas līdzekļa sastāvā nav naftas un sintētisku vielu, kā arī konservantu un krāsvielu, vienīgi augu bāzes mazgājošās vielas. Trauku mazgājamais līdzeklis ir CO2 neitrāls. Nature Care Product sertificēts.

Kā lietot?

Vienu reizi uzspiežot pudeles sāniem, pievieno 4 ml Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzekļa mazgāšanai ar rokām 10 l ūdens.

Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Īpaši jutīgai ādai piemērots būs Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai. Savukārt, lai izbaudītu dažādību aromātos, izmēģini visus 3 Sodasan trauku mazgāšanas līdzekļus mazgāšanai ar rokām: Sodasan trauku mazgāšanas līdzekli mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzekli mazgāšanai ar rokām, Sodasan trauku mazgāšanas līdzekli mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu.

6 vienības:

Sastāvdaļas: Aqua, alkylpolyglucoside, d-glucopyranose, sodium laurylsulfate, sodium chloride, glyceryl stearate (das ist der Emulgator), citrate, parfum: limonene, linalool, geraniol.
Apraksts: Daudzi no mums dzīvotu zaļāk, ja nebūtu jāatsakās no pierastajām ērtībām. Un tagad tāda iespēja ir. Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir viss nepieciešamais Tavu trauku spodrībai: Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, Sodasan Balsam Orange trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, Sodasan Sensitive trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar granātābolu smaržu, Sodasan tabletes trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai, Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā un Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai.Sodasan. Draudzīgs videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegāns: