SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR CITRONU SMARŽU - 1176
  • SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR CITRONU SMARŽU - 1176

  Sodasan mājokļa aromatizētājs ar citronu smaržu

  08000005920
  14,95 €

  Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar citronu smaržu spirgtums aizved mūs uz citronkoku audzēm kādā no Vidusjūras ciematiņiem. Kalnup ejošs serpentīna ceļš, sasniegta virsotne un elpu aizraujošs skats uz citronkoku mežu, un debeszilu līci ielejā. Sodasan Room Senses mājokļa aromatizētājs ar citronu smaržu aicina doties sajūtu un atmiņu ceļojumā, neizejot no mājas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar citronu smaržu pildīts elegantā stikla pudelē. Ievietojot aromātiskajā šķidrumā dižskābārža kociņus, telpā izplatās patīkams, neuzbāzīgs aromāts. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Koka korķis un kociņi veidoti no FSC sertificēta dižskābarža.

  Kā lietot?

  Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar citronu smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

  Padoms

  Izmēģini arī Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar kokosriekstu smaržu un Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar lavandas smaržu.  

  43 vienības:

  Sastāvdaļas:Alcohol* parfum, citral**, geraniol**, linalool**, limonene**, citronellol**, potassium citrate. * - no bioloģiski audzētiem augiem, ** - dabiska ēterisko eļļu sastāvdaļa.
  Apraksts:Smaržas ir visuzticamākās mūsu atmiņu glabātājas. Tās acumirklī uzbur senas pagātnes ainas - reiz baudītu ēdienu, dzērienu, ziedu un augļu aromātus, dabas reibinošās smaržas, mums tuvu cilvēku parfīmu... Sodasan Room Senses mājokļa aromatizētāji aicina doties sajūtu un atmiņu ceļojumā, neizejot no mājas.