ATTITUDE GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS AR AKTĪVO OGLI, LAVANDAS UN EIKALIPTA ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM - 1322
  • ATTITUDE GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS AR AKTĪVO OGLI, LAVANDAS UN EIKALIPTA ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM - 1322

  Attitude gaisa atsvaidzinātājs ar aktīvo ogli, lavandas UN eikalipta ēteriskajām eļļām

  07000005299
  7,95 €

  Attitude piedāvā unikālu risinājumu, kā bez ķimikāliju palīdzības attīrīt un atsvaidzināt gaisu mājās - izmantojot Attitude gaisa atsvaidzinātāju ar aktīvo ogli, lavandas un eikalipta ēteriskajām eļļām. Tas 37 m² platībā absorbē un novērš ēdiena gatavošanas, smēķēšanas, pelējuma, ķīmisku vielu, krāsu un citas smakas, vienlaikus arī atsvaidzinot ar dabīgajām lavandas un eikalipta ēteriskajām eļļām 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sintētiskās smaržvielas un smaržas satur vairāk par simts ķīmiskajiem savienojumiem, no kuriem daudzi pat var būt kaitīgi veselībai. Kāds ir Attitude risinājums? Gaisu mājās attīrīt ar aktīvās ogles palīdzību. Pateicoties tās porainajai struktūrai, aktīvā ogle piesaista un notur gaisa piesārņotājus. 37 m² platībā Attitude gaisa atsvaidzinātājs ar aktīvo ogli, lavandas un eikalipta ēteriskajām eļļām absorbē un novērš ēdiena gatavošanas, smēķēšanas, pelējuma, ķīmisku vielu, krāsu un citas smakas, vienlaikus radot arī vēlamo gaisotni, pateicoties dabīgām lavandas un eikalipta ēteriskajām eļļām. Gaisa atsvaidzinātājs ir 100% dabīgs, tas bioloģiski noārdās, nav testēts uz dzīvniekiem.

  Kā lietot?

  Pēc Attitude gaisa atsvaidzinātāja ar aktīvo ogli, lavandas un eikalipta ēteriskajām eļļām vāka noņemšanas, noņem iepakojuma aizsargplēvi, un atliec vāku atpakaļ. Atkarībā no smaržas vēlamās intensitātes, pielāgo to atbilstoši savām vēlmēm.

  Padoms

  Maini gaisotni mājās, mainot gaisa atsvaidzinātājus! Attitude tie pat ir veseli divi: Attitude gaisa atsvaidzinātājs ar aktīvo ogli, lavandas un eikalipta ēteriskajām eļļām un Attitude gaisa atsvaidzinātājs ar aktīvo ogli un marakujas ēterisko eļļu.

  88 vienības:

  Sastāvdaļas:Water, activated carbone, sodium stearate, pure essential oils.
  Vegānisks: