SODASAN LĪDZEKLIS KAĻĶA NOGULŠŅU LIKVIDĒŠANAI - 1162
  • SODASAN LĪDZEKLIS KAĻĶA NOGULŠŅU LIKVIDĒŠANAI - 1162

  Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai

  07000003740
  5,80 €

  Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai lieliski notīra kaļķa nogulsnes no flīzēm, santehnikas, duškabīnēm, kā arī kafijas automātiem, veļas mašīnām, tējkannām, gludekļiem un citas sadzīves tehnikas. Līdzeklis nesatur smaržvielas, konservantus un virsmaktīvās vielas. CO2 neitrāls, Nature Care Product sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Pateicoties ļoti zemam pH līmenim, kas sastopams Sodasan līdzekļa kaļķa nogulšņu likvidēšanai sastāvā esošajā citronskābē, tas bez piepūles spēj likvidēt kaļķakmens nogulsnes. Turklāt citronskābei nav smaržas, kas pretapkaļķošanās līdzekli padara par piemērotu ar ēdienu sasistītu priekšmetu tīrīšanai. Sodasan līdzekli kaļķa nogulšņu likvidēšanai vari izmantot arī flīžu, santehnikas, duškabīņu, veļas mašīnu, tējkannu, gludekļu un citas sadzīves tehnikas mazgāšanai. Līdzeklis nesatur smaržvielas, konservantus un virsmaktīvās vielas. CO2 neitrāls, Nature Care Product sertificēts.

  Kā lietot?

  Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai veļas mašīnā:

  ielej 1000 ml līdzekļa veļas mašīnā, un uzsāc mazgāšanas ciklu bez drēbēm 60 grādos, neizmantojot centrifūgu;

  Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai trauku mazgājamajā mašīnā:

  ielej 1000 ml līdzekļa trauku mazgājamajā mašīnā, un uzsāc mazgāšanu bez traukiem;

  Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai kafijas automātā:

  ielej 200 ml līdzekļa un 800 ml ūdens, uzsāc kafijas taisīšanas ciklu, neizmantojot kafiju. Pēc tam vairākas reizes atkārto procedūru, izmantojot vienīgi tīru ūdeni, līdz tas kļūst tīrs. Vienmēr ievēro ražotāja instrukcijas!

  Lietojot Sodasan līdzekli kaļķa nogulšņu likvidēšanai, vienmēr lieto gumijas cimdus!

  Padoms

  Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.

   

  97 vienības:

  Sastāvdaļas:Vairāk nekā 30% ūdens, 15-30% citronskābe.
  Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.
  Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegāns: