ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE UNIVERSĀLA MIKROŠĶIEDRAS LUPATIŅA - 1262
  • ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE UNIVERSĀLA MIKROŠĶIEDRAS LUPATIŅA - 1262

  Etamine du Lys Capt’Hygiene universāla mikrošķiedras lupatiņa

  07000001233
  8,95 €

  Augstas kvalitātes, sevišķi smalkas un ļoti blīvi saaustas Etamine du Lys Capt’Hygiene universālā mikrošķiedras lupatiņa taupa ūdeni un tīrīšanas līdzekļus - mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt bez papildu mazgāšanas līdzekļu izmantošanas. Attīra, attauko visas virsmas. Efektivitāti saglabā pat tad, kad ir sausa. Lupatiņas izmērs: 32 x 32 cm.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys Capt’Hygiene universālā mikrošķiedras lupatiņa bez piepūles notīra virsmas, netīrumus un pat noturīgus traipus. Tā aktīvi darbojas uz visām virsmām - keramikas, stikla, flīzēm, darbgaldiem un citām. Pateicoties šķiedras smalkumam un auduma blīvumam, Etamine du Lys Capt’Hygiene universālā mikrošķiedras lupatiņa savāc katru sīkāko gruzīti un puteklīti, neļaujot netīrumiem nonākt atpakaļ uz tikko noslaucītās virsmas. Lupatiņa mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt pat bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, un tāpēc tā ir ideāli piemērota arī alerģiskiem cilvēkiem. Mikrošķiedras lupatiņa lietota tandēmā ar kādu no Etamine du Lys tīrīšanas līdzekļiem, pastiprina to  efektivitāti un samazina līdzekļu patēriņu. Blīvuma dēļ Etamine du Lys Capt’Hygiene universālā mikrošķiedras lupatiņa ir ārkārtīgi izturīga, un, ja pareizi kopta, kalpos līdz pat 2 gadiem ilgi. Pateicoties savai efektivitātei un mikrošķiedras ļoti smalkajam pavedienam, universālā mikrošķiedras lupatiņa taupa ūdeni un tīrīšanas līdzekļus - ekonomiska un vidi respektējoša tīrīšana! Salokot Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu 4 daļās, iegūsiet 8 virsmas, ko lietot tīrīšanai. Tomēr vienmēr lietojiet nesalocītu lupatiņu, lai iegūtu maksimālu tīrīšanas efektivitāti. Lupatiņas izmērs: 32 x 32 cm

   

  Kā lietot?

   

  Absolūtai tīrībai samitriniet virsmu ar Etamine du Lys līdzekli dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai „Higiēna +” vai arī ar atšķaidītu Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai. Tad notīriet virsmu ar Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu. Salokot lupatiņu 4 daļās, iegūsiet 8 virsmas, ko lietot tīrīšanai. Tomēr lupatiņu lietojiet nesalocītu, lai iegūtu maksimālu tīrīšanas efektivitāti. Lupatiņu var mazgāt veļas mašīnā saudzīgā režīmā un zemā temperatūrā - tā jums kalpos līdz pat 300 mazgāšanas reizēm! Mazgājot, nelietojiet veļas mīkstinātāju vai balinātāju. Nežāvējiet veļas žāvētājā.

  Padoms

  Saudzējiet dabu! Etamine du Lys Capt’Hygiene universālā mikrošķiedras lupatiņa ir 100% otrreiz pārstrādājama – pēc nolietošanās tā var pārtapt apģērbā, matracī, siltumizolācijas materiālos vai pat dzīvnieku gultiņā.

  Lieto Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu kopā ar Etamine du Lys līdzekli dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai „Higiēna +” vai arī ar atšķaidītu Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai.

   

  12 vienības:

  Sastāvdaļas:70% poliesters, 30% poliamīds.
  Apraksts:Franču ražotājs Comptoir Des Lys izstrādājis augstas kvalitātes, sevišķi smalkus un ļoti blīvi saaustus mikrošķiedras izstrādājumus ikvienam pedantiskas tīrības piekritējam, ikkatram taupīgam saimniekotājam un apzinīgam dabas saudzētājam.Mikrošķiedra ir ļoti smalks pavediens – smalkāks par 1 deciteksu. Tas nozīmē, ka 10000 metru mikrošķiedras sver mazāk par vienu gramu. Šāds pavediens ir 50 reižu tievāks par kokvilnas šķiedru, tādēļ tas spēj iekļūt pat sīkākajos virsmas nelīdzenumos un plaisiņās, un tos iztīrīt, kā arī uzsūkt ievērojami vairāk ūdens, tādējādi samazinot tīrīšanai nepieciešamo ūdens un mazgāšanas līdzekļu daudzumu.Tīra efektīvāk un izdevīgāk!+ Pateicoties šķiedras smalkumam un auduma blīvumam, Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi savāc katru sīkāko gruzīti un notur to, neļaujot netīrumiem nonākt atpakaļ uz tikko noslaucītās virsmas.+ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt vispār bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, kas tos padara par ideāli piemērotu alerģiskiem cilvēkiem. Taču, ja tandēmā lietosiet piemērotu Etamine du Lys tīrīšanas līdzekli, tā iedarbība ievērojami uzlabosies, un līdzekļa patēriņš samazināsies.+ Blīvuma dēļ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi ir ārkārtīgi izturīgi, un, ja pareizi kopti, tie paredzēti apmēram 2 gadu ilgai kalpošanai. Šie mikrošķiedras izstrādājumi nezaudē formu, nepūkojas un nesaveļas – līdz pat 300 reizēm var mazgāt veļas mašīnā.Taupa ūdeni!+ Mazgājot grīdu 60 m2 platībā ar kokvilnas lupatu, Jums vajadzēs ap 8 litru ūdens, bet ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņām un cimdiem tās pašas platības tīrīšana prasīs vairs tikai 1,5 litrus ūdens.Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedra nozīmē pedantisku tīrību, ekonomiju un ekoloģiju!