ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE MIKROŠĶIEDRAS LUPATIŅA STIKLA VIRSMĀM - 1264
  • ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE MIKROŠĶIEDRAS LUPATIŅA STIKLA VIRSMĀM - 1264

  Etamine du Lys Capt’Hygiene Mikrošķiedras lupatiņa stikla virsmām

  07000001235
  8,40 €

  Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņa stikla virsmām, lai attaukotu logus, spoguļus, vējstiklus, citas līdzīgas virsmas. Lupatiņa savu darbu padara nevainojami, aiz sevis neatstājot gružus, švīkas, putekļus, taukainus nospiedumus. Lietota tandēmā ar kādu no Etamine du Lys tīrīšanas līdzekļiem, pastiprina to  efektivitāti, un samazina līdzekļu patēriņu. Lupatiņas izmērs: 38 x 40 cm. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņa stikla virsmām teicami tīra un attauko logus, spoguļus, vējstiklus, citas līdzīgas virsmas. Dažas no būtiskām efektīvās mikrošķiedras lupatiņas stikla virsmām priekšrocībām ir: ļoti smalka, patīkama auduma tekstūra; lietota tandēmā ar kādu no Etamine du Lys tīrīšanas līdzekļiem, pastiprina to  efektivitāti, un samazina līdzekļu patēriņu. Blīvuma dēļ mikrošķiedras lupatiņa ir ārkārtīgi izturīga, un, ja pareizi kopta, kalpos līdz pat 2 gadiem ilgi. Pateicoties savai efektivitātei un mikrošķiedras ļoti smalkajam pavedienam, grīdas lupata taupa ūdeni un tīrīšanas līdzekļus - ekonomiska un vidi respektējoša tīrīšana! Mikrošķiedras grīdas lupatas izmērs: 38 x 40 cm.

  Kā lietot?

  Perfektam rezultātam samitriniet virsmu ar Etamine du Lys līdzekli stikla tīrīšanai. Tad notīriet to ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņu stikla virsmām. Salokot lupatiņu 4 daļās, iegūsiet 8 virsmas, ko lietot tīrīšanai. Lietojiet nesalocītu, lai iegūtu maksimālu tīrīšanas efektivitāti. Ļoti netīras virsmas vispirms notīriet ar Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu un Etamine du Lys līdzekli stikla tīrīšanai. Tad noslaukiet virsmu ar sausu Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņu stikla virsmām. Lupatiņu var mazgāt veļas mašīnā saudzīgā režīmā un zemā temperatūrā - tā jums kalpos līdz pat 300 mazgāšanas reizēm! Mazgājot, nelietojiet veļas mīkstinātāju vai balinātāju. Nežāvējiet veļas žāvētājā.

  Padoms

  Saudzējiet dabu! Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņa stikla virsmām ir 100% otrreiz pārstrādājama – pēc nolietošanās tā var pārtapt apģērbā, matracī, siltumizolācijas materiālos vai pat dzīvnieku gultiņā.

  Lieto Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņu stikla virsmām kopā ar Etamine du Lys līdzekli stikla tīrīšanai.

  80 vienības:

  Sastāvdaļas:70% poliesters, 30% poliamīds.
  Apraksts:Franču ražotājs Comptoir Des Lys izstrādājis augstas kvalitātes, sevišķi smalkus un ļoti blīvi saaustus mikrošķiedras izstrādājumus ikvienam pedantiskas tīrības piekritējam, ikkatram taupīgam saimniekotājam un apzinīgam dabas saudzētājam.Mikrošķiedra ir ļoti smalks pavediens – smalkāks par 1 deciteksu. Tas nozīmē, ka 10000 metru mikrošķiedras sver mazāk par vienu gramu. Šāds pavediens ir 50 reižu tievāks par kokvilnas šķiedru, tādēļ tas spēj iekļūt pat sīkākajos virsmas nelīdzenumos un plaisiņās, un tos iztīrīt, kā arī uzsūkt ievērojami vairāk ūdens, tādējādi samazinot tīrīšanai nepieciešamo ūdens un mazgāšanas līdzekļu daudzumu.Tīra efektīvāk un izdevīgāk!+ Pateicoties šķiedras smalkumam un auduma blīvumam, Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi savāc katru sīkāko gruzīti un notur to, neļaujot netīrumiem nonākt atpakaļ uz tikko noslaucītās virsmas.+ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt vispār bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, kas tos padara par ideāli piemērotu alerģiskiem cilvēkiem. Taču, ja tandēmā lietosiet piemērotu Etamine du Lys tīrīšanas līdzekli, tā iedarbība ievērojami uzlabosies, un līdzekļa patēriņš samazināsies.+ Blīvuma dēļ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi ir ārkārtīgi izturīgi, un, ja pareizi kopti, tie paredzēti apmēram 2 gadu ilgai kalpošanai. Šie mikrošķiedras izstrādājumi nezaudē formu, nepūkojas un nesaveļas – līdz pat 300 reizēm var mazgāt veļas mašīnā.Taupa ūdeni!+ Mazgājot grīdu 60 m2 platībā ar kokvilnas lupatu, Jums vajadzēs ap 8 litru ūdens, bet ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņām un cimdiem tās pašas platības tīrīšana prasīs vairs tikai 1,5 litrus ūdens.Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedra nozīmē pedantisku tīrību, ekonomiju un ekoloģiju!

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-07-24

  Mikrošķiedras lupatiņa stikla virsmām

  Viegli un ātri noslauka stikla virsmas, ļoti labi uzsūc mitrumu, bez liekas piepūles stikla glāzes paliek tīras!