• -20%
ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE LIELĀ MIKROŠĶIEDRAS LUPATA GRĪDĀM - 1263
  • ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE LIELĀ MIKROŠĶIEDRAS LUPATA GRĪDĀM - 1263

Etamine du Lys Capt’Hygiene lielā mikrošķiedras lupata grīdām

07000001234
12,95 €
10,36 € IETAUPI 20%

Ļoti absorbējoša, attīra un attauko visa veida grīdas segumus: flīzes, PVC, linoleju, parketu, stiklveida grīdas un citas. Lielais mikrošķiedras lupatas izmērs ļauj ātri uzkopt grīdas, turklāt tās ātri atkal kļūst sausas - Etamine du Lys Capt'Hygiene lielā mikrošķiedras lupata grīdām praktiski neatstāj mitrumu uz virsmas. Lupatas izmērs: 50 x 60 cm. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Etamine du Lys Capt’Hygiene lielā mikrošķiedras lupata grīdām teicami tīra visa veida grīdas segumus: flīzes, PVC, linoleju, parketu, stiklveida grīdas un citas. Dažas no būtiskām efektīvās grīdas lupatas priekšrocībām ir: tā praktiski neatstāj mitrumu uz virsmas, un veicina ārkārtīgi ātru grīdu izžūšanu; pateicoties lielajam mikrošķiedras lupatas izmēram, Jūs pavisam ātri spēsiet uzkopt grīdas; izmazgāta un izgriezta, praktiski uzreiz ir sausa. Etamine du Lys Capt’Hygiene lielā mikrošķiedras lupata grīdām mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt pat bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, un tāpēc tā ir ideāli piemērota arī alerģiskiem cilvēkiem. Mikrošķiedras lupata lietota tandēmā ar kādu no Etamine du Lys tīrīšanas līdzekļiem, pastiprina to  efektivitāti, un samazina līdzekļu patēriņu. Blīvuma dēļ mikrošķiedras lupata ir ārkārtīgi izturīga, un, ja pareizi kopta, kalpos līdz pat 2 gadiem ilgi. Pateicoties savai efektivitātei un mikrošķiedras ļoti smalkajam pavedienam, grīdas lupata taupa ūdeni un tīrīšanas līdzekļus - ekonomiska un vidi respektējoša tīrīšana! Mikrošķiedras grīdas lupatas izmērs: 50 x 60 cm.

Kā lietot?

Absolūtai tīrībai samitriniet virsmu ar atšķaidītu Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai. Tad notīriet virsmu ar Etamine du Lys Capt’Hygiene lielo mikrošķiedras lupatu grīdām. Grīdas lupatu var mazgāt veļas mašīnā saudzīgā režīmā un zemā temperatūrā - tā jums kalpos līdz pat 300 mazgāšanas reizēm! Mazgājot, nelietojiet veļas mīkstinātāju vai balinātāju. Nežāvējiet veļas žāvētājā.

Padoms

Saudzējiet dabu! Etamine du Lys Capt’Hygiene lielā mikrošķiedras lupata grīdām ir 100% otrreiz pārstrādājama – pēc nolietošanās tā var pārtapt apģērbā, matracī, siltumizolācijas materiālos vai pat dzīvnieku gultiņā.

Lieto Etamine du Lys Capt’Hygiene lielo mikrošķiedras lupatu grīdām kopā ar atšķaidītu Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai.

51 vienības:

Sastāvdaļas:70% poliesters, 30% poliamīds.
Apraksts:Franču ražotājs Comptoir Des Lys izstrādājis augstas kvalitātes, sevišķi smalkus un ļoti blīvi saaustus mikrošķiedras izstrādājumus ikvienam pedantiskas tīrības piekritējam, ikkatram taupīgam saimniekotājam un apzinīgam dabas saudzētājam.Mikrošķiedra ir ļoti smalks pavediens – smalkāks par 1 deciteksu. Tas nozīmē, ka 10000 metru mikrošķiedras sver mazāk par vienu gramu. Šāds pavediens ir 50 reižu tievāks par kokvilnas šķiedru, tādēļ tas spēj iekļūt pat sīkākajos virsmas nelīdzenumos un plaisiņās, un tos iztīrīt, kā arī uzsūkt ievērojami vairāk ūdens, tādējādi samazinot tīrīšanai nepieciešamo ūdens un mazgāšanas līdzekļu daudzumu.Tīra efektīvāk un izdevīgāk!+ Pateicoties šķiedras smalkumam un auduma blīvumam, Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi savāc katru sīkāko gruzīti un notur to, neļaujot netīrumiem nonākt atpakaļ uz tikko noslaucītās virsmas.+ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt vispār bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, kas tos padara par ideāli piemērotu alerģiskiem cilvēkiem. Taču, ja tandēmā lietosiet piemērotu Etamine du Lys tīrīšanas līdzekli, tā iedarbība ievērojami uzlabosies, un līdzekļa patēriņš samazināsies.+ Blīvuma dēļ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi ir ārkārtīgi izturīgi, un, ja pareizi kopti, tie paredzēti apmēram 2 gadu ilgai kalpošanai. Šie mikrošķiedras izstrādājumi nezaudē formu, nepūkojas un nesaveļas – līdz pat 300 reizēm var mazgāt veļas mašīnā.Taupa ūdeni!+ Mazgājot grīdu 60 m2 platībā ar kokvilnas lupatu, Jums vajadzēs ap 8 litru ūdens, bet ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņām un cimdiem tās pašas platības tīrīšana prasīs vairs tikai 1,5 litrus ūdens.Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedra nozīmē pedantisku tīrību, ekonomiju un ekoloģiju!