ETAMINE DU LYS VIRTUVES TĪRĪŠANAS, ATTAUKOŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS LĪDZEKLIS - 1249
  • ETAMINE DU LYS VIRTUVES TĪRĪŠANAS, ATTAUKOŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS LĪDZEKLIS - 1249

  Etamine du Lys virtuves tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzeklis

  07000001226
  6,50 €

  Etamine du Lys virtuves virsmu tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzeklis mazgā, attauko un noņem kaļķakmens nogulsnes no dažādām mazgājamām virsmām virtuvē, atstājot dabisku, atsvaidzinošu eikalipta ēteriskās eļļas smaržu. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām; otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi). Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys virtuves virsmu tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzeklis mazgā, attauko un noņem kaļķakmens nogulsnes no dažādām cietām mazgājamām virsmām virtuvē - flīzēm, emaljas, tērauda un citām. Līdzeklis nav piemērots marmoram un terakotai. Sastāvā esošā eikalipta ēteriskā eļļa sniedz patīkamu aromātu; virsmaktīvās vielas optimāli bioloģiski noārdās. Mazgājošās vielas Etamine du Lys virtuves virsmu tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzeklī iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. 98,7% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Izsmidziniet Etamine du Lys virtuves virsmu tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzekli uz virsmas, nomazgājiet ar sūkli. Piemērots flīzēm, emaljai, tēraudam u.c. Nelietot marmoram un terakotai! Pirms lietošanas izmēģiniet līdzekli uz nelielas virsmas mazāk redzamā vietā. Ievērojiet lietošanas instrukciju, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

  Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Lai notīrītu ieēdušos netīrumus, ne vienmēr vajag daudz līdzekļa – vienkārši apstrādājiet netīro vietu ar Etamine du Lys virtuves virsmu tīrīšanas, attaukošanas un atkaļķošanas līdzekli un atstājiet iedarboties uz kādu laiciņu.

  24 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas, etanols. Satur aromātisko kompozīciju - 100% dabiskas smaržvielas (eikalipta ēteriskā eļļa), limonene, linalool.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

  Etamine du Lys priekšrocības:
  + Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
  + Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
  + Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
  + Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
  + Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
  + Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
  + Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

  Etamine du Lys nesatur:
  + Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.
  + Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).
  + Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.
  + Amonjaku.
  + Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.
  + Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.
  + Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
  + Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
  + Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.
  Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.