ETAMINE DU LYS ŠĶIDRUMS CAURUĻU TĪRĪŠANAI - 1244
  • ETAMINE DU LYS ŠĶIDRUMS CAURUĻU TĪRĪŠANAI - 1244

ETAMINE DU LYS ŠĶIDRUMS CAURUĻU TĪRĪŠANAI

07000001221
12,95 €

Etamine du Lys šķidrums cauruļu tīrīšanai ir uz organiskiem, nepatogēniem mikroorganismiem balstīts līdzeklis jebkuru mājsaimniecības cauruļu uzturēšanai kārtībā. Tas novērš kanalizācijas cauruļu aizsprostošanos un sliktu smaku, neradot toksiskus izgarojumus. Piemērots lietošanai plastmasas, metāla, hroma caurulēm, kā arī septisksjās tvertnēs. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Ecocert sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Etamine du Lys šķidrums cauruļu tīrīšanai ir uz organiskiem, nepatogēniem mikroorganismiem balstīts līdzeklis jebkuru mājsaimniecības cauruļu uzturēšanai kārtībā. Tas novērš kanalizācijas cauruļu aizsprostošanos un sliktu smaku, neradot toksiskus izgarojumus. Piemērots lietošanai plastmasas, metāla, hroma caurulēm, kā arī septisksjās tvertnēs. Absorbē visa veida organiskos atkritumus - taukus, ziepes, papīru, matus. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Pirms Etamine du Lys šķidruma cauruļu tīrīšanai lietošanas samērcējiet virsmas. Cauruļu uzturēšanai kārtībā ielejiet 1,5 korķīšus jeb 45 ml līdzekļa katrā caurulē, lai novērstu aizsērēšanu un smakas. Cauruļu tīrīšanai ielejiet ½ litru līdzekļa katrā caurulē, ļaujiet iedarboties vismaz 8 stundas, no rīta rūpīgi izskalojiet, līdz cauruļu sistēma darbojas perfekti.

Sargāt no bērniem! Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai marķējumu. Satur amilāzi, celulāzi, lipāzi un 1,2-benzisothiazole-3(2H)-one, var izraisīt alerģisku reakciju! Pēc lietošanas noskalot rokas.

Padoms

Lai vannas istabā uzturētu higiēnisku tīrību, ne vienmēr vajag lietot ķīmiju saturošus līdzekļus – vienkārši apstrādājiet aizsērējušās caurules ar Etamine du Lys šķidrumu cauruļu tīrīšanai, un atstājiet iedarboties vismaz 8 stundas.

6 vienības:

Sastāvdaļas: Mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvās vielas, enzīmi, konservanti (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone); smaržvielas un aromātiskās kompozīcijas (limonene).
Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

Etamine du Lys priekšrocības:
+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

Etamine du Lys nesatur:
+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.
+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).
+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.
+ Amonjaku.
+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.
+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.
+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.
Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.