Radius Source zobu birste Medium


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

RADIUS SOURCE ZOBU BIRSTE MEDIUM Pilns izmērs

RADIUS SOURCE ZOBU BIRSTE MEDIUM

Radius Source zobu birste Medium ar 100% augu izcelsmes neilona sariņiem ir vidēji mīksta. Ergonomiskais kāts vienmērīgi izlīdzina zobu birstes spiedienu, pasargājot smaganas no asiņošanas. Zobu birstes galviņas kakls nodrošina ērtu piekļuvi visam mutes dobumam, noapaļotie, pēc ventilatora principa izvietotie sariņi ir saudzīgi pret zobu emalju un smaganām. Komplektā 2 galviņas.

 

9,90 €

Akcijas laiks: -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

252 preces ir noliktavā

Radius Source zobu birstes oriģinālā kāta konstrukcija izstrādāta, izmantojot otrreiz pārstrādātas izejvielas. Tas, kas reiz bijusi koksne, nauda vai papīrs, tagad pārstrādāts un pārveidots ekonomiskā un funkcionālā mākslas darbā. Unikālo kāta konstrukciju iespējams grozīt, tā ir ideāli piemērota gan labrocim, gan kreilim, kā arī nodrošina ideālu piekļuvi mutes dobuma šaurajām vietām.

Padoms

Lai nomainītu ekoloģisko zobu birsti, Jums tā nav jāizmet - vien jānomaina zobu birstes galviņa. Pateicoties īpašai ražošanas tehnoloģijai, tās kalpošanas laiks ir garāks nekā parastai zobu birstei.  • Apraksts: Radius zobu higiēnas piederumi ir kas vairāk par ikdienišķiem zobu kopšanas rīkiem. Tie ir funkcionāli un ergonomiski dizaina priekšmeti, kas mūsu ikdienai piešķir eleganci. Turklāt – šie daudzas prestižas dizaina balvas saņēmušie zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu. Radius ražotne atrodas ASV, Pensilvānijā, to apsilda saules baterijas. Visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.