FOURMI verte universāls tīrīšanas līdzeklis, ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

FOURMI verte universāls tīrīšanas līdzeklis, ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu Pilns izmērs

FOURMI verte universāls tīrīšanas līdzeklis, ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu

EKOloģiski var būt arī EKOnomiski! Dabīgs universāls tīrīšanas līdzeklis ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu.To var lietot gan ar ūdeni atšķaidītā gan neatšķaidītā veidā - flīzēm, galdiem, grīdām, izlietnēm un citām cietām virsmām.

4,20 €

Akcijas laiks: -
1 l

Pieejamība: Ir noliktavā.

70 preces ir noliktavā

ECOCERT Greenlife sertificēts. Formula noārdās vidē (atbilstoši OCDE 302B). 100% otrreiz pārstrādājams iepakojums. Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Vegānisks.

Lietošana: pievienot 2 vāciņus līdzekļa 5 l ūdens vai lietot neatšķaidītā veidā uz sūkļa. Pēc līdzekļa lietošanas ar tīru ūdeni noskalot virsmas, kas nonāk saskarē ar pārtiku. Ievērojiet ieteicamo dozēšanu, lai saudzētu vidi!
  • Sastāvdaļas: mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas, anjonu virsmaktīvās vielas, ziepes (tostarp: uz olīvu* un linsēklu* eļļu bāzes), 100% dabīga smaržviela, nātrija benzoāts, pienskābe. Citas sastāvdaļas: ūdens, alkohols, sekvestranti, denaturants, karbonātu sāļi, karamele*, 100% dabīga krāsviela. 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. * 0,001% visu sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.
  • Vegāns: