Ecover universāls tīrīšanas līdzeklis


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover universāls tīrīšanas līdzeklis Pilns izmērs

Ecover universāls tīrīšanas līdzeklis

Uzkopt māju efektīvi un dabīgi aromātiski - to ir viegli paveikt ar Ecover universālo tīrīšanas līdzekli! Multitalantīgais sprejs notīra virtuves, vannas istabas un dzīvojamo telpu cietās virsmas gurkstoši tīras. Spēcīgā augu un minerālu formula lieliski tīra ar patīkamu, dabīgu aromātu. Ērts iepakojums ar izsmidzināšanas dozatoru.

5,20 €

Akcijas laiks: -
500 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

44 preces ir noliktavā

Paredzēts lietošanai virtuves, vannas istabas un dzīvojamo telpu cietajām virsmām kā galdiem un krēsliem.

Lietošana: uzsmidzini uz virsmas un noslauki tīru. Nav nepieciešams berzēt.

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas.

Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem. Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami. Piemēram, Ecover universālā tīrīšanas līdzekļa pudele ir veidota no pārstrādātas un augu plastmasas. Ecover ir B Corporation sertificēts jeb darbojas ētiski ne tikai produktu izveides procesā, bet viscaur tā biznesa modelī, pret darbiniekiem līdz pat klientiem.  • Sastāvdaļas: Aqua, Alcohol, Caprylyl/Capryl glucoside, Candida bombicola/glucose /rapeseed oil ferment, Sodium citrate, Lactic acid, Parfum