Ecover universālas salvetes dažādu virsmu tīrīšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover universālas salvetes dažādu virsmu tīrīšanai Pilns izmērs

Ecover universālas salvetes dažādu virsmu tīrīšanai

Paņem mitro Ecover salveti ar sulīgo granātābola un laima aromātu, un aši notīri putekļainās virsmas mājās un mašīnā, kā arī attīri mēbeles, flīzes un mājas priekšmetus. Salvetes pilnībā bioloģiski noārdās.

5,95 €

Akcijas laiks: -
40 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā.

26 preces ir noliktavā

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem.

Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

 

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

 

Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

 

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.  • Sastāvdaļas: mazāk neka 5%: Disinfectant (Lactic Acid), Non-Ionic Surfactants, Perfume (Limonene), Preservative (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), Others: Water, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, Contains 2.4g of Lactic Acid per 100ml of Liquid, Contains process improved fragrance