Sodasan koncentrēts līdzeklis traipu un virsmu tīrīšanai ar laimu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Sodasan koncentrēts līdzeklis traipu un virsmu tīrīšanai ar laimu Pilns izmērs

Sodasan koncentrēts līdzeklis traipu un virsmu tīrīšanai ar laimu

Koncentrētais un  dabīgais Sodasan traipu tīrīšanas līdzeklis likvidēs grūti iztīrāmus traipus no dažādu veidu  audumiem, polsteriem un paklājiem. Tauku, dekoratīvās kosmētikas, tintes, marķieru, košļājamo gumiju vai līmes palieku traipi būs viegli iztīrāmi. 

6,70 €

Akcijas laiks: -
250 ml

34 preces ir noliktavā

Produkta sastāvā ir terpēni, kas ir no augu valsts iegūti ogļūdeņraži. Sodasan koncentrētajā traipu tīrīšanas līdzeklī terpēni iegūti no laima un tiem ir spēja ļoti efektīvi piesaistīt netīrumus.

Lietošana koncentrētā veidā: līdzekli uzklāt tieši uz traipa vai netīrumiem. Noskalot ar lielu daudzumu ūdens. Lietošana atšķaidītā veidā: lielām virsmām pagatavo šķīdumu, 5 l ūdens pievienojot ½ - 2 vāciņus (5 - 20 ml) līdzekļa.  • Sastāvdaļas: vairāk nekā 30% apelsīnu terpēni, kālija ziepes, 5-15% alkohols, ūdens, mazāk nekā 5% dabīga smaržeļļa, nejonu virsmaktīvās vielas (cukuru tensīdi), limonēns, citrāls, geraniols, linalols, citranelols, hlorofils. Satur limonēnu.
  • Apraksts: SODASAN ir vācu kompānija, kas pirms 30 gadiem pirmā Eiropā sāka piedāvāt ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas un higiēnas līdzekļus. Tie nesatur fosfātus, sintētiskas smaržvielas un konservantus, ģenētiski modificētas vielas, hloru. Produktu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām. Visi Sodasan līdzekļi, nonākot dabā, bioloģiski sadalās, tādēļ nav kaitīgi veselībai. Tie nav testēti uz dzīvniekiem. Daudzi Sodasan produkti marķēti ar ekosertifikātu ECO Garantie - kuru izdevusi ekoproduktu kontroles institūcija Beļģijā Ecocert Belgium. Tāpat Sodasan ir Vegan sertifikāts, kas apliecina, ka Sodasan produktu sastāvā nav dzīvnieku valsts izcelmes produkti.
  • Vegāns:
  • Bezglutēna: