Sodasan stikla un stikla virsmu tīrīšanas līdzeklis


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN STIKLA UN VIRSMU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS Pilns izmērs

SODASAN STIKLA UN VIRSMU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS

Lielisks spīdums bez skrāpējumiem un švīkām! Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis ir ideāls visa veida stikla virsmu, arī automašīnas logu un spoguļu, kā arī flīžu tīrīšanai. Nesatur tenzīdus, konservantus, enzīmus, ĢMO. Ecocert un Certisys sertificēts.

5,55 €

Akcijas laiks: -
500 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

171 preces ir noliktavā

Sodasan līdzeklis stikla tīrīšanai piemērots stikla virsmu, arī automašīnas logu, spoguļu un flīžu tīrīšanai. Tā kā produkta sastāvā nav mazgāšanas līdzekļu, virsmu tīrīšanai var izmantot mikrošķiedras lupatiņu. Lielisks spīdums bez skrāpējumiem un švīkām! Nesatur smaržvielas, konservantus, no dabiskas izcelsmes izejvielām, videi draudzīgs, ērtā, vairākkārt izmantojamā pudelē ar izsmidzinātāju. Sodasan līdzeklis stikla tīrīšanai nesatur ģenētiski modificētus organismus, tenzīdus, konservantus un enzīmus. Ecocert un Certisys sertificēts.

Kā lietot?

Izsmidzini Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzekli, noslauki. Speciāli izstrādāts līdzeklis, lai neskrāpētu spoguļu un logu virsmas.

Padoms

Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.  • Sastāvdaļas: Ūdens, 5-20% spirts (etanols).
  • Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  • Vegāns: