HIGHER NATURE SUPERGEST, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 3661
  • HIGHER NATURE SUPERGEST, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 3661

HIGHER NATURE SUPERGEST, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

04000009805
22,95 €

Higher Nature uztura bagātinātājs SUPERGEST ir efektīvs veģetāru enzīmu jeb gremošanas fermentu komplekss. Tā sastāvā izmantoti enzīmi, kādi ir dabīgi sastopami cilvēka organismā, un to iedarbību atbalstoši augi – ingvera sakne, sierāboliņa un fenheļa sēklas. Piemērots veģetāriešiem.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

SUPERGEST sastāvā esošie, veģetārie enzīmi šķeļ:

- ogļhidrātus (amilāze, glikoamilāze, celulāze, diastāze, invertāze, ksilanāze),

- olbaltumvielas (proteāze, peptidāze, laktāze),

- taukus (lipāze).

Ieteicams:

- gremošanas traucējumu gadījumā,

- sliktas apetītes gadījumā,

- paaugstināta stresa apstākļos,

- atveseļošanās procesa ietvaros,

- vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Kā lietot?

Ieteicamā diennakts deva: 1 kapsula ēdienreizes laikā, līdz 3 kapsulām dienā vai kā norādījis Jūsu veselības speciālists.

Produktu nav ieteicams lietot līdz 18 gadu vecumam, kā arī grūtniecības un laktācijas laikā, un, ja ir atsevišķu produkta sastāvdaļu nepanesība / paaugstināta jutība pret atsevišķām produkta sastāvdaļām.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Padoms

Izmēģiniet Sonnenmacht bio alvejas un savvaļas alvejas sulas.

Izmēģiniet arī Higher Nature Pro-Daily pienskābās baktērijas, kas ir īpaši izturīgas pret kuņģa skābi, un līdz ar to iedarbojas tieši tur, kur tas nepieciešams – zarnu traktā.

 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un lipekli (glutēnu). 

26 vienības:

Sastāvdaļas: proteāze, veģetārs kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze; sierāboliņa sēklu pulveris, ingvera saknes pulveris, fenheļa sēklu pulveris, amilāze, invertāze, glikoamilāze (konservanti: nātrija benzoāts, kālija sorbāts), apjoma palielinātājs: rīsu klijas; lipāze, peptidāze, diastāze, ksilanāze (konservants: kālija sorbāts), celulāze (konservants: nātrija benzoāts), laktāze. Nesatur: mākslīgas krāsvielas un aromatizētājus, piena produktus, lipekli (glutēnu), laktozi, soju, cukuru, kviešus, raugu. Piemērots veģetāriešiem. Nav testēts uz dzīvniekiem. Otrreiz pārstrādājams iepakojums.
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT