Dr. Jacob’s BLUTDRUCK-SALZ, minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Dr. Jacob’s BLUTDRUCK-SALZ, minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu Pilns izmērs

Dr. Jacob’s BLUTDRUCK-SALZ, minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu

Satur par 50% mazāk nātrija. Bagātīgi satur kāliju, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. Dr. Jacob’s Blutdruck-Salz ir minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu un kristālisko sāli no Himalaju reģiona. Šis sāļu maisījums ir piemērots uzturam ar samazinātu vārāmā sāls patēriņu un ir pielietojams tāpat kā parasts pārtikas sāls

7,95 €

Akcijas laiks: -
500 g

Pieejamība: Ir noliktavā.

8 preces ir noliktavā

To, cik augsts ir asinsspiediens, galvenokārt nosaka dzīvesveids un uzturs, tādēļ Dr. Jacob’s ir radījis Blutdruck-Salz – minerālsāļu maisījumu ar kāliju un samazinātu nātrija daudzumu. Blutdruck-Salz pievienotais kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

Parasts pārtikas sāls jeb nātrija hlorīds satur aptuveni 40 % nātrija, tādēļ pārmērīga sāls daudzuma uzņemšana var paaugstināt asinsspiedienu. Vidējais sāls patēriņš visā pasaulē ir 10 g dienā uz cilvēku. Tas divas reizes pārsniedz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ieteikto sāls devu – 5 g dienā. Arī Latvijā viens cilvēks vidēji patērē 9,3 g sāls dienā, tādējādi par 86 % pārsniedzot PVO un par 55 % – Eiropas Savienības ieteikto sāls devu (6 g dienā).

Kāpēc tā? Pirmkārt, mūsdienās cilvēki ir pieraduši pie sāļa uztura, otrkārt, pašiem nemanot, aptuveni 80 % no kopējā sāls daudzuma tiek uzņemti tā dēvētā slēptā sāls veidā. Tas ir sāls, kas pievienots dažādām gatavām maltītēm, maizei, sieriem, desām, kūpinājumiem, konserviem, uzkodām, saldumiem un citiem produktiem.

PVO norāda, ka sabalansēts nātrija un kālija daudzums uzturā normalizē asinsspiedienu. Tieši tādēļ Vācijas dabīgo preparātu ražotājs Dr. Jacob’s ir izstrādājis Blutdruck-Salz – īpašu minerālsāļu maisījumu ar samazinātu nātrija daudzumu, tā vietā pievienojot kāliju, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. 6 grami Dr. Jacob’s Blutdruck-Salz satur par 50 % mazāk nātrija nekā parasts pārtikas sāls, turklāt Jūs uzņemsiet jau 44 % no kālija ieteicamās diennakts devas.

Kā lietot?

 

Lieto tāpat kā parastu pārtikas sāli.

Optimālai nātrija patēriņa samazināšanai sāli ēdienam ieteicams pievienot īsi pirms ēdiena baudīšanas, nevis gatavošanas laikā.

Lietojiet pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un ievērojiet veselīgu dzīvesveidu!

Lietojiet sāli uzturā apzinīgi, rūpējoties par veselību!

Kālija aprites traucējumu, īpaši nieru mazspējas gadījumā, pirms produkta lietošanas konsultēties ar ārstu.

Padoms

 

Lai samazinātu ikdienā uzņemtā sāls daudzumu, ieteicams:

- lietot uzturā mazāk veikalā nopērkamos, gatavos produktus (piemēram, sieru, maizi, desu);

- lasīt produktu marķējumus un izvēlēties produktus ar zemu sāls saturu;

- pievienot sāli pirms ēdiena baudīšanas, nevis gatavošanas laikā;

- iegādāties garšvielu maisījumus bez sāls;

- vairāk lietot uzturā kāliju saturošus pārtikas produktus – augļus un dārzeņus.  • Sastāvdaļas: nātrija citrāts, kālija hlorīds, kristāliskais sāls (20%), magnija karbonāts. 100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 98 kcal / 410 kJ, olbaltumvielas 0 g, no tiem cukuri 0 g, tauki 0 g, no tiem piesātinātās taukskābes 0 g, šķiedrvielas 0 g, nātrijs 19,7 g, kālijs 14 700 mg. 6 g* vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 0,3%*, nātrijs 49%*, kālijs 44%** (880 mg). * – % no enerģētiskās un uzturvērtības ieteicamās dienas devas pieaugušo uzturam ar enerģētisko vērtību 2000 kcal (100% nātrija ieteicamā dienas deva 2,4 g). ** – % no ieteicamās dienas devas uzturvielu atsauces vērtības (NRV). Šim minerālsāļu maisījumam nav pievienots jods. Pievērsiet uzmanību organisma pietiekamai apgādei ar jodu.
  • Apraksts: Vācijas uzņēmums Dr. Jacob’s Medical GmbH īpašu popularitāti ir ieguvis ar augstvērtīgiem, dabīgi fermentētiem granātābolu preperātiem. Patentētā fermentācija (Eiropas patents Nr. EP2132994) tiek veikta ar probiotiskajām baktērijām un nodrošina augstu granātābolos esošo, vērtīgo polifenolu koncentrāciju, kā arī padara tos mūsu organismam īpaši viegli asimilējamus. Dr. Jacob’s granātābolu preperātu klāstā ietilpst: granātābolu eliksīrs, kā arī uztura bagātinātājs Granaimun. Klāstā atradīsiet arī Dr. Jacob’s aromatizēto dzēriena koncentrātu ar saldinātāju RegEnergetikum, minerālsāļu maisījumu ar samazinātu nātrija saturu Blutdruck-Salz un uztura bagātinātāju ar D3 vitamīnu – Vitamin D3 Öl.