Eļļas koks Kviešu dīgstu eļļa


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Eļļas koks Kviešu dīgstu eļļa Pilns izmērs

Eļļas koks Kviešu dīgstu eļļa

Kviešu dīgsts ir neliela kviešu grauda daļa, kas ir aizmetnis jaunam augam. Kviešu graudu apstrādes procesā dīgstus uzmanīgi atdala no kviešu graudiem un izmanto veselīgu pārtikas produktu ražošanā, jo kviešu dīgsti satur tādas svarīgas uzturvielas kā E vitamīnu, folskābi, fosforu, tiamīnu (B1), cinku, magniju, neaizvietojamās taukskābes un oktakozanolu. Lieliska ēdamā un skaistuma kopšanas eļļa!

5,95 €

Akcijas laiks: -
100 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

3 preces ir noliktavā

Kviešu dīgstu eļļu ieteicams izmantot kā papildinājumu ikdienas uzturam, jo kviešu dīgstu eļļa ir bagātākais dabīgā E vitamīna avots starp visiem pārtikas produktiem. Turklāt kviešu dīgstu eļļa satur oktakozanolu (octacosanol) un nepiesātinātās taukskābes, tai skaitā OMEGA 3, OMEGA 6 un OMEGA 9.

Kviešu dīgstu eļļa izceļas citu pārtikas produktu starpā ar lielo dabīgā E vitamīna daudzumu tajā. 100 g eļļas satur 255 mg E vitamīna. E vitamīnam piemīt vairākas bioloģiskās funkcijas, no kurām visvairāk pētītā ir šī vitamīna antioksidanta funkcija. Šis vitamīns ir taukos šķīstošs, un tas organismā tiek inkorporēts šūnas apvalkā, kur tas aizsargā šūnu no oksidācijas izraisītajiem bojājumiem. Turklāt E vitamīnam ir labvēlīga ietekme uz nervu sistēmas un muskulatūras funkcijām, kā arī uz asinsvadu sieniņu veselību, kas bojātas aterosklerozes ietekmē.

Kviešu dīgstu eļļa ir viens no retajiem augu valsts produktiem, kas satur oktakozanolu. Oktakozanols ir viela, kas organismā darbojas kā skābekļa izmantošanas aktivizētājs, it īpaši fiziskās slodzes laikā, paaugstinot organisma izturību, uzlabojot muskuļu reakciju. Turklāt oktakozanolam ir labvēlīga ietekme uz holesterīna līmeņa regulāciju. Kviešu dīgstu eļļa ir arī nepiesātināto taukskābju avots. 100 g eļļas satur līdz pat 84 g nepiesātināto taukskābju, tai skaitā oleīnskābi (OMEGA 9) – 18 g, linolskābi (OMEGA 6) – 59 g un alfa-linolēnskābi (OMEGA 3) – 6 g. Nepiesātinātās taukskābes labvēlīgi ietekmē holesterīna līmeni asinīs, imunitāti, hormonālo darbību, sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Bet tieši OMEGA 3 taukskābes ir sevišķi svarīgas un nepieciešamas organismam, jo tās parasti iztrūkst ikdienas uzturā. OMEGA 3 pieder neaizvietojamo taukskābju grupai, kas jāuzņem ar uzturu līdzīgi kā vitamīni. OMEGA 3 taukskābes īpaši labvēlīgi ietekmēs sirds, locītavu un mentālo veselību.

Vispārējās veselības stiprināšanai ieteicamā dienas deva ir 1 tējkarote Eļļas koka saldo mandeļu eļļas. To nedrīkst karsēt, un pēc atvēršanas ieteicams turēt ledusskapī.

Kviešu dīgstu eļļa skaistumam

Kviešu dīgstu eļļa sevišķi ieteicama sausas un kairinātas ādas kopšanai, jo tās sastāvā esošās OMEGA taukskābes un E vitamīns vislabvēlīgāk ietekmēs tieši šī tipa ādu. Kviešu dīgstu eļļa uzlabo arī sasprēgājušas ādas stāvokli, tāpēc to ieteicams lietot elkoņu, ceļgalu un pēdu ādas kopšanai, turklāt arī sausu un lūstošu matu struktūras atjaunošanai. Lai izmantotu šīs brīnišķīgās eļļas efektu arī taukainas vai jaukta tipa ādas kopšanai, kviešu dīgstu eļļu ieteicams atjaukt ar kādu vieglāku eļļu, piemēram, makadāmija riekstu eļļu attiecībā: 1 daļa kviešu dīgstu eļļas un 6 daļas makadāmija riekstu eļļas.

EĻĻAS KOKS augu eļļas:

- ir iegūtas no augstākās kvalitātes dažādu augu augļiem, sēklām un riekstiem, izmantojot tikai saudzējošo aukstās ieguves tehnoloģiju.

- nav rafinētas, vinterizētas, hidrogenizētas, frakcionētas, balinātas vai kā citādi apstrādātas.

- nesatur konservantus, aromātvielas vai mazvērtīgu eļļu piejaukumus.

- ir iepakotas un glabātas no gaismas stariem aizsargājošā tumšā iepakojumā un atbilstošā temperatūras režīmā.

- ir ar savu unikālo garšu, īpašo aromātu, raksturīgo krāso un neatkārtojamo sastāvu, kuru veido dažādas bioloģiski aktīvas vielas – taukskābes, fitosteroli, vitamīni, minerālvielas u.c.  • Sastāvdaļas: kviešu dīgstu eļļa. 100 g kviešu dīgstu eļļas uzturvērtība: Ogļhidrāti 0 g, olbaltumvielas 0 g, tauki, tai skaitā: 100 g, piesātinātās taukskābes, tai skaitā: 16 g, palmitīnskābe 15 g, stearīnskābe 1 g Nepiesātinātās taukskābes, tai skaitā: 83 g, oleīnskābe (Omega 9) 18 g, linolskābe (Omega 6) 59 g, alfa-linolēnskābe (Omega 3) 6 g, enerģētiskā vērtība: 900 ckal/ 3700 kJ