Logona Līdzeklis matu ieveidošanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

LOGONA LĪDZEKLIS MATU IEVEIDOŠANAI AR FĒNU Pilns izmērs

LOGONA LĪDZEKLIS MATU IEVEIDOŠANAI AR FĒNU

Tev ir smalki un pie galvas pieplakuši mati? Tie var atkal kļūt dzīvīgi, apjomīgi un elastīgi. Logonas bambusa līdzeklis matu ieveidošanai satur dabīgas fiksējošas un spēcinošas sastāvdaļas, piemēram, hitozānu, kā arī bambusa, bērza un kosas ekstraktus. Augu aktīvās daļiņas stiprinās matus, piešķirs tiem apjomu, vitalitāti un aizsargās no pārmērīga karstuma ieveidošana laikā

11,35 €

Akcijas laiks: -
150 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

14 preces ir noliktavā

Pie galvas pieplakušus un plānus matus bieži vien ir ļoti grūti ieveidot. Tu vēlies veselīgas un apjomīgas matu lokas, bet Tavi mati atkal pieplok pie galvas. Ja Tev šķiet, ka apjomu un dzīvīgumu Tavos matos atgūt vairs nebūs iespējams, tad izmēģini Logonas Blowdry bambusa līdzekli matu ieveidošanai ar fēnu – tas Tevi patīkami pārsteigs. Lietojot šo līdzekli, varēsi izveidot jebkuru no savām iecienītākajām apjomīgu matu frizūrām. Pasakaina frizūra īsā laikā: nesamākslotiem, dzīvīgiem un apjomīgiem matiem.

Šis Logonas matu ieveidošanas līdzeklis tika speciāli izveidots matu ieveidošanai ar fēnu, savukārt dabīgas izcelsmes sastāvdaļas tika atlasītas to labvēlīgās ietekmes dēļ. Tā, piemēram, bambusa ekstrakts spēcina matus un pasargā tos no matu žāvētāja karstuma kaitīgās iedarbības. Apiņu, bērza un kumelīšu ekstrakti nomierina un arī aizsargā, nostiprina matus.

Kā lietot?

Iesmidzini Logonas bambusa līdzekli matu ieveidošanai ar fēnu tikko izmazgātos, ar kondicionieri ieziestos un nosusinātos matos. Izķemmējiet matus un veidojiet tos kā parasti.  

Padoms

Šo produktu vari izmantot, lai iztaisnotu priekšējos matus uz pieres. Viss, kas Tev jādara – jānosusina mati dvielī un jāiesmidzina Logonas bambusa līdzekli matu ieveidošanai ar fēnu. Lietojot šo aizsargājošo ieveidošanas līdzekli, varēsi matus gan ielokot, gan iztaisnot  • Apraksts: Ar Logonas ieveidošanas produktiem Tu ik dienas dabīgā veidā vari veidot dažādas frizūras. Logonas ieveidošanas produkti – matu laka, līdzeklis matu ieveidošanai ar fēnu un ieveidošanas želeja – ir efektīva kombinācija. Produktu sastāvu kopjošās sastāvdaļ
  • Bezglutēna: