Ecover veļas mīkstinātājs “Apple blossom & Almond”


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover veļas mīkstinātājs “Apple blossom & Almond” Pilns izmērs

Ecover veļas mīkstinātājs “Apple blossom & Almond”

Mīkstiem palagiem un džemperiem – padari savu veļu smaržīgu un mīkstu ar  Ecover “Apple blossom & Almond ” veļas mīkstinātāju! Patīkams ziedu aromāts ar pavisam vieglu mandeļu noti būs ideāli piemērots visai ģimenei. Produkts ir dermatoloģiski testēts un piemērots arī cilvēkiem ar jutīgu ādu.

3,70 €

Akcijas laiks: -
500 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

11 preces ir noliktavā

Lietošana: 1 vai 2 (ekstra mīkstumam) vāciņus produkta ieliet veļas mīkstinātājam paredzētajā veļas mašīnas nodalījumā, mazgāt kā parasti izmantojot arī veļas mazgāšanas līdzekli. Mazgāšanai ar rokām – pievienot pēdējai skalošanas reizei. Mazgāšanai ar rokām uz 5 l ūdens nepieciešams pievienot ½ vāciņu produkta. 

Neliet produktu uz sausa apģērba. 

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.  • Sastāvdaļas: Aqua, Rapeseed-based esterquat, Propylene Glycol, Parfum, p-Anisic Acid, Lactic acid, Magnesium chloride, Linalool, Limonene, Geraniol
  • Vegāns: