Ecover veļas pulveris krāsainas veļas mazgāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover veļas pulveris krāsainas veļas mazgāšanai Pilns izmērs

Ecover veļas pulveris krāsainas veļas mazgāšanai

Saglabā apģērba krāsas spilgtas dabīgi! Mazgā visa veida krāsaino veļu, jo Ecover pulveris ir veidots no augu un minerālu izcelsmes izejvielām, kas palīdzēs izmazgāt traipus un saglabāt Tava mīļākā apģērba krāsu.

10,50 €

Akcijas laiks: -
1,2 kg

Pieejamība: Ir noliktavā.

12 preces ir noliktavā

 

Lietošana: aptuveni 75 g pulvera iebērt veļas pulverim paredzetajā vietā veļas mašīnā un mazgāt kā parasti. 

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi uncilvēku veselību.

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.  • Sastāvdaļas: 15-30% oxygen-based bleaching agent, zeolite, 5-15% anionic surfactants, Non-ionic surfactants, 5% Soap, Perfume (Limonene, may cause an allergic reaction, Linalool), Enzymes, Sodium sulfate, Sodium carbonate, Polypeptide, Bleach activator, Polyitaconate, Sodium disilicate, Sodium carboxymethyl starch, Cellulose gum