Ecover veļas balinātājs


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover veļas balinātājs Pilns izmērs

Ecover veļas balinātājs

Ecover veļas balinātājs iztīrīs dažādus grūti tīrāmus traipus no baltām drēbēm un izbalinās veļu spoži baltu. Tas ir veidots uz augu un dabīgu minerālu bāzes, kā arī nesatur ķīmiskos optiskos balinātājus. Arī dabīgs balinātājs var būt ļoti efektīvs, jo saskarē ar ūdeni aktivizējas tajā esošais skābeklis, kas iztīra traipus. Nesatur enzīmus, hloru un ģenētiski modificētas vielas. 

3,60 €

Akcijas laiks: -
400 g

Pieejamība: Ir noliktavā.

17 preces ir noliktavā

Ecover balinātāju var droši lietot arī uz smalkiem audumiem nebaidoties, ka drēbes tiks sabojātas.   

 

Lietošana: veļas balināšanai 15g (aptuveni ēdamkarote) pievienot veļas pulverim un mazgāt kā ierasts. Traipu tīrīšanai 30g (aptuveni 2 ēdamkarotes) sajaukt ar nelielu daudzumu ūdens un uzklāt uz traipa. Tad mazgāt kā ierasts. 

 

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

 

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

 

Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.  • Sastāvdaļas: vairāk nekā 30%: Oxygen-Based Bleaching Agent, Sodium Sulfate, Sodium Bicarbonate, Glycerin
  • Vegāns:
  • Bezglutēna: