Govinda Indijas ziepju rieksti


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Govinda Indijas ziepju rieksti

Govinda Indijas ziepju rieksti ir 100% augu valsts līdzeklis, kas mazgā tīri un pamatīgi, maigi un saudzīgi. Ideāli piemērots alerģiskiem cilvēkiem. Aktīvā viela ziepju rieksta čaumalās ir saponīni, kas, līdzko čaumalas nonāk saskarē ar siltu ūdeni, izveido maigas, dabiskas sārmainas vielas, kurām piemīt izcils mazgājošs spēks.

Zemāka cena!

13,64 €

17,05 €

(Atlaide 20%)

Akcijas laiks: 2019-12-01 -
500 g
1 kg

Pieejamība: Ir noliktavā

13 preces ir noliktavā

Indijas un Nepālas iedzīvotājiem ziepju koka augļi ir jau gadu simteņiem pazīstams, pavisam ikdienišķs mazgāšanas līdzeklis.

Videi draudzīgs, jo ziepju rieksti ir augļi: nekādu ķimikāliju, nekāda piesārņojuma, viegli atjaunojami resursi! Naudas ziņā līdz pat 50% izdevīgāks kā parastie mazgāšanas līdzekļi! Tā, piemēram, ar 1 kg riekstu čaumalu pietiek 120-200 veļas mazgāšanas reizēm. Daudzpusīgi pielietojams – ziepju riekstu uzlējumu var izmantot gan visu veidu audumu, gan cieto virsmu mazgāšanai, gan kā ziepes, sudrablietu tīrīšanai u.c. Rieksti auguši un novākti Nepālā, Himalaju kalnu pakājē, iepirkti godīgā tirdzniecībā (Fair Trade), atbalstot Indijas iedzīvotāju labklājību.